fbpx

Zapomenout na lásku

obal - zapomenout na lásku

Romantický western o jednom bezhlavém útěku do divočiny Západu.

Cena e-knihy:

Dostupné formáty:

O knize

Zapomenout na lásku je první díl romantického westernu o jednom bezhlavém útěku do divočiny Západu.

Nell je mladá bohatá dívka z Bostonu, kterou zoufalá životní situace přiměje k útěku daleko od domova, do drsné divočiny Západu. Je to jemná, kultivovaná dáma, zvyklá na pohodlí a komfort. Před jistou smrtí ji zachrání neznámý jezdec. Zůstane jen u tohoto setkání nebo se jejich vztah bude dál rozvíjet? Podaří se Nell uniknout svému snoubenci?

Jack je toulavý kovboj, bez majetku, bez domova. Jediné co má, jsou jeho zásady a přesvědčení. Dívka, kterou zachránil v pustině, je pro něj od samého začátku záhadou. Je tajemná, velmi kultivovaná a ze všeho vyděšená. Jediné, co se od ní dovídá je, že prchá před svým snoubencem. Přesto, že jej dívčino chování znervózňuje a sám sebe přesvědčuje, že to není žena pro něj, nakonec podléhá jejímu jemnému kouzlu. Ale budou pro něj důležitější společenské rozdíly a jeho zásady, než ryzí cit, který se mezitím rozhořel?

Externí odkazy:

Koupit e-knihu

Pozn. Všechny uvedené obchody nabízejí ukázku zdarma

Články a recenze

Externí odkazy:

Našli jste nebo jste nebo napsali článek či recenzi o této knize? Dejte nám vědět a my sem přidáme odkaz.

Kniha na knižních databázích:

Z recenzí vybíráme:

"Krásný a romantický příběh s hloubkou, která vás do sebe vtáhne, ani nevíte jak. S hlavními postavami, Jackem a Nell, jsem nadšeně kráčela ve stopách jejich příběhu a zvědavě očekávala, co dalšího se bude dít…"
Rajda
čtenářka
"Kniha se vychyluje ze současných trendů i doby, díky ní lze nahlédnout do zcela odlišných poměrů a lidského bytí v ne zrovna bezproblémové časové linii."
Pája Krejčí
levandulovakomnata.blogspot.cz
"Knížka mě mile překvapila. Těm co mají rádi romantické příběhy doporučuju. Já se určitě chystám na další knížky autorky, ale hlavně na druhý díl této série."
mrvikovak
databazeknih.cz

O autorce:

Salma Blanco

Autorka, píšící pod jménem Salma Blanco, pochází z Českomoravské Vysočiny. V současné době žije se svými dvěma dětmi a přítelem poblíž Brna.
Psaní se věnuje již dlouhou dobu, ale publikovat svá díla začala až v současnosti. A protože jí učarovala romantika Divokého Západu, a téhle lásce zůstala věrná po celý život, píše knihy právě z tohoto prostředí. K jejím velkým vzorům patří v první řadě Zane Grey, Jack Schaefer, Bob Hurikán a další. Její knihy jsou však oproti klasickým westernům blíže červené knihovně, více se zaobírají vztahy a emocemi, než prostředím. Všemi knihami se prolíná hledání pravé lásky, komplikované vzájemným neporozuměním muže a ženy a samozřejmě nepředvídanými zvraty osudu.

Z edice vybíráme: