fbpx

Webhosting s kvalitní reputací, to je opravdová trefa do černého

Hledáte pro své webové projekty kvalitního partnera? Který by dokázal vše opravdu spolehlivě odprezentovat? V tom případě se bavíme o webhostingu, se kterým stojí a padá mnoho zajímavých plánů do budoucna. Můžete zaplatit měsíčně pár desetikorun, ale setkáte se i s několikatisícovou platbou, za kterou ale můžete očekávat opravdu špičkové služby a okamžitá řešení přesně na míru všem vašim potřebám. Nabídka může být hodně různorodá, ale pověst poskytovatele hraje vůbec nejdůležitější roli, to mějte vždy na paměti!

Na zkoušku zdarma? To zní přece velmi dobře

Pokud máte možnost si webhosting nezávazně zkusit, třeba na dva týdny nebo měsíc, je to určitě férová nabídka. Alespoň si budete moci ověřit všechny výhody v praxi – nebo prostě seznáte, že tento poskytovatel není tak docela pro vás a nesplňuje, co jste od něj původně očekávali. Zapotřebí je totiž například neomezený provoz – datové přenosy jinak mohou, v případě vyšší návštěvnosti vašeho webu, fatálně selhat. A nechat svoje stránky takzvaně spadnout je velká chyba, protože pak už klienty jen tak nepřivedete. Budou mít jasno, že jste si svůj webhosting nevybrali nijak moc pečlivě. A jak by to asi bylo se zbožím nebo třeba také poskytovanými službami?

Ceník si pečlivě prověřte, protože se v něm může skrývat leccos. Až na vzácné výjimky budou účtované položky bez DPH, takže si k nim připočtěte zhruba pětinu, ať pak nejste v budoucnu nijak překvapeni. Jednorázových poplatků je celkem málo a většina poskytovatelů se snaží nabídnout roční webhosting v rámci jedné cenovky – aby bylo o všem hned jasno a nemuseli jste poté nic složitě dopočítávat a přeměřovat. Klíčová je také bezpečnost provozu aneb bez SSL certifikátu raději doslova ani ránu! Ochráníte tím sebe i své potenciální klienty…

Jsi 136. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.