fbpx

Víte, jaký účes vám bude slušet?

Milujete změnu a chcete vyzkoušet nový účes? Směle do toho, aby vám však slušel, je potřeba si uvědomit několik podstatných věcí. Patří mezi ně především tvar obličeje a textura a kvalita vlasů. Nezanedbatelný je i typ postavy a velmi podstatná je náročnost jeho údržby.

Tipy pro vás

  • Pro silnější postavu není vhodný účes příliš krátký.
  • Malé postavě nesluší záplava kudrnatých dlouhých vlasů.

Účes podle tvaru obličeje

Kulatému obličeji nesluší účes bohatý v postranních oblastech hlavy. Zde raději vlasy sčešte dozadu. Pro hranatý tvar je vhodný účes z polodlouhých vlasů, jemně zvlněných. Pokud máte obličej do tvaru trojúhelníku, upravte vlasy v horní části tak, aby překryly čelo, po stranách mohou být bohatší a volnější. V případě obráceného trojúhelníku je vhodný účes krátký a v horní části bohatě vlnitý. U podlouhlého obličeje v žádném případě nevyčesávejte vlasy do výšky.

Účes podle kvality vlasů

Při tvorbě účesy hraje důležitou roli kvalita a hustota vlasů a jejich vrozené vlastnosti. Ne každý má hustou a bohatou kštici. Pokud i vy patříte mezi ty, jež mají vlasů pomálu, můžete je obohatit pomocí příčesků. Velký výběr naleznete na https://www.oxyextensions.cz.

  • Vyberte si vhodný příčesek

E-shop oxyextensions nabízí několik různých druhů.

CLIP IN VLASY nabízejí velmi snadnou aplikaci a to díky sponkám, kterými se upevňují. Sada obsahuje několik dílů, které jsou rozděleny do různě širokých pásů, s různým počtem sponek. Díky sadě vykouzlíte během okamžiku bohatou kštici. Clip in vlasy jsou vyráběny ve 100% Remy kvalitě a jsou vhodné jak pro zahušťování, tak i prodlužování vlasů. Vybírat si můžete z celé řady odstínů.

CLIP IN CULÍK je typ příčesku, který dodá délku a objem vašemu culíku. Velmi snadno jej uchytíte háčkem k vlasům a jeden jeho pramen obtočíte kolem culíku.

Prémiové příčesky mají, oproti klasickým, všechny prameny stejně dlouhé, díky čemuž navozují z účesu výraznější a plnější dojem.

Pokud se obáváte, že nezvolíte odstín vhodný právě pro vaše vlasy, využijte možnost Služby porovnání barev, kterou e-shop nabízí. Postačí pořídit několik fotografií vašich vlasů a ty zaslat. Mějte na paměti, že vlasy je potřeba fotit venku, za denního světla, musí být vyfoceny bez doplňků a v celé délce a ideální je, pokud vyfotíte několik fotografií z různých úhlů.

Péče o příčesky a možnosti úpravy

O příčesky pečujete stejně, jako o svoje vlasy. Můžete na ně používat vlasovou kosmetiku, kterou běžně používáte. Příčesky lze také upravovat jako běžné vlasy. Můžete je barvit, fénovat, kulmovat nebo žehlit. Příčesky na noc sundavejte, prodloužíte tak jejich životnost a kromě toho není příjemné  spát na kovových sponkách, kterými se příčesky upevňují.

Jsi 296. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.