fbpx

Vedení účetnictví od profesionálů vás zbaví starostí

Podnikáte jako OSVČ nebo máte vlastní firmu a nevíte si rady při vedení účetnictví? Rozhodně si nemusíte nic dělat sami a riskovat tak chyby z neznalosti. Jestliže nejste schopni vytížit účetní na plný úvazek, nabízí se jako řešení využití služeb externí účetní společnosti, která vám připraví veškeré podklady do vašich účetních knih a také pro potřeby finančního úřadu.

Vedení účetnictví od společnosti AZA účetnictví

Každá firma dnes potřebuje svou účetní, co se vyzná v problematice účetnictví i daňové evidence, umí sestavovat účetní závěrky, připravovat podklady pro získání úvěrů nebo čerpání dotací, připraví kontrolní hlášení nebo přiznání k DPH. Každé pochybení vás v těchto oblastech může vyjít draho. Navíc perfektní vedení účetnictví je nejen ukázkou řádu ve vaší společnosti. Účetnictví reflektuje skutečný stav vašeho podnikání, a i proto se ho vyplatí vést pečlivě, důkladně a především pravidelně.

Nemusíte zaměstnávat vlastní účetní. Pokud nemáte firmu o desítkách či stovkách zaměstnanců, ani se vám to pravděpodobně nevyplatí. U externí účetní firmy máte jistotu pečlivosti a flexibility. Obzvlášť pokud jejích služeb využíváte pravidelně. Velmi populární je i služba daňového poradenství, kterou využijete třeba jen jednou během roku, a to když potřebujete pomoci s vyplněním daňového přiznání k dani z příjmu.

Šetřete čas i peníze

S využitím externích účetních služeb můžete i ušetřit. Na účetní se totiž obrátíte pouze tehdy, když její služby potřebujete. Případně se domluvíte měsíčně na hodinovém rozpočtu. Společnost AZA účetnictví působí především v Praze a ve Středočeském kraji. Kromě vedení účetnictví se specializuje i na ekonomické a účetní poradenství, na mzdy a otázky personalistiky. Jestliže hledáte schopnou a profesionální účetní, obraťte se na společnost AZA účetnictví ještě dnes.

Jsi 1335. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.