fbpx

PŘÍBĚH JE MOŽNÉ POPSAT TŘEMI VĚTAMI.

POKUD NEVĚŘÍŠ, PŘESVĚDČ SE.

TŘI VĚTY STAČÍ.

Čti příběhy

Jednotlivé příběhy vychází na naší stránce na sociální síti facebook. Příspěvky jsou veřejné, a tak si je může přečíst kdokoli, i uživatelé, kteří nemají účet.

Na stránku se dostanete jednoduše tímto odkazem:

A nezapomeň označit stránku jako „To se mi líbí“, aby Ti neunikl žádný další příběh.

Piš příběhy

Projekt Tři věty je otevřený pro všechny tvůrce. Jen díky tomu si drží rozmanitost a pestrost. Pokud máš i ty zájem rozšířit pestrost nápadů, pobavit čtenáře a zviditelnit se, jsi vítán. Můžeš nám zaslat jednorázový příběh, nebo se stát pravidelným přispěvovatelem.

Pošli svůj příběh:

Svůj autorský příběh (příběhy) nám můžeš zaslat přes tento formulář.

Chtete psát příběhy pravidelně?

Pokud máš zájem k pravidelným publikacím a máš znalost administračního prostředí facebookových stránet, napiš nám na info@trivety.cz. Rádi Ti přidělíme administrační práva k publikacím a moderování.

Podmínky

Jedinými podmínkami je tvé autorství (nic nekopíruj, to umíme také, ale nechceme), neporušování platných zákonů a délka přesně tří vět. Žánru ani délce vět se meze nekladou. Vyhrazujeme si však právo nepublikování příspěvku, když uznáme jeho nevhodnost.

Obdržené příběhy zveřejňujeme postupně. Snažíme se udržovat pravidelnost publikování a nové příspěvky řadíme do fronty – od zaslání k publikaci může uplynout i několik týdnů.

Náš příběh

S myšlenkou zveřejňování příběhů o třech větách přišla spisovatelka Saša Sandras. A jelikož nezůstalo jen u myšlenky a sama sepsala řadu příběhů, byl tak základní počin do databáze. Když se se svým nápadem svěřila nakladateli, z nápadu se pomalu rozvinul otevřený projekt. S přibývajícími fanoušky a příběhy přibývá nejen na zajímavosti projektu, ale i dalších nápadů. kniha Tak pojď... je toho důkazem a uvažuje se i o knize těch nejlepších publikovaných příběhů.

Saša Sandras | www.sandras.cz
spisovatelka | idea projektu
Spisovatelka převážně dětské literatury. Na svém kontě má i dvě knihy pro dospělé a jednu povídkou sbírku inspirovanou právě třemi větami.

Pavel Kohout | www.kohoutp.cz
nakladatel a grafik | realizace projektu
Pavel Kohout vydal přes své nakladatelsví KKnihy.cz Saše Sandras e-knihy a následně realizoval myšlenky spisovatelky na třívěté příběhy.

Čti knihy

Tak pojď...

Saša Sandras

E-kniha inspirovaná projektem Tři věty.

Celkem 11 povídek v jediné e-knize. Povídky měly původně své kratší verze, které byly publikovány v projektu Tři věty. Některé jsou veselé, úsměvné, jiné nostalgické, emotivní, s přírodní tématikou. Ve všech povídkách je kousek lásky, a ta má mnoho podob.

Tak pojď …. do života, přírody, za kamarády.

Další doporučené e-knihy: