Titulka e-knihy 2016

Máme za sebou druhý ucelený kalendářní rok. Stejně jako za rok 2015 bychom rádi vybrali nejzajímavější titulní obrázek vydané e-knihy za právě uplynulý rok. A stejně jako loni bychom tak rádi učinili s pomocí co nejvíce vašich hlasů. Připravili jsme tedy anketu o nejzajímavější titulku roku 2016, která běží na samostatné poddoméně titulka.kknihy.cz.

Za rok 2016 jsme vydali o 3 knihy více než v roce 2015 – celkem 21 knih. Z těchto knih jsme vybrali 8 titulek napříč žánry tak, aby se neopakovali podobné podobné či více knih ze sérií. Na vás nyní je, vybrat tři nejzajímavější. tyto tři nejzajímavější titulky e-knih seřaďte na pomyslné stupně vítězů a odešlete nám váš hlas. Titulka na vašem prvním místě získá 3 body, na druhém místě 2 body a na třetím místě 1 bod. Ze součtu všech bodů pak vyjde vítězný obrázek.

Za odeslaný hlas pro vás máme jako poděkování malý dárek v podobě e-knihy Karla Čapka „Hordubal, Povětroň, Obyčejný život“ zdarma ke stažení – po odeslání ankety se zobrazí slevový kód, který můžete použít na webu.

hlasování na titulka.kknihy.cz >>

Nominované titulky:

 

Jsi 1940. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.