fbpx

Sponzorský dar maturantům

Všem českobudějovickým maturantům nabízíme sponzorské dary pro jejich maturitní ples. Jelikož jsme nakladatelství e-knih a dlouhodobě podporujeme rozvoj elektronického čtení, logicky nabízíme poukazy na e-knihy. Poukazy můžete využít například jako dárky do tomboly nebo do soutěží.

Jelikož jsme zrušili vlastní e-shop, byl trochu oříšek najít technické řešení, které by nám umožnilo podpořit maturanty poukazy na e-knihy. Nakonec jsme se na spolupráci dohodli s prodejcem Palmknihy.cz, který nám vyšel vstříc nejen s technickým řešením,ale i další knihy přidal. Palmknihám tímto ještě jednou děkujeme za spolupráci.

Jak vypadají poukazy

Každý poukaz obnáší vždy tři e-knihy zdarma. Většinou se jedná o dva tituly z naší edice a jeden titul jiného nakladatele, někdy jsou všechny tři tituly z naší edice. Hodnota jednotlivých poukazů je tedy vždy odlišná v rozmezí 300 – 500 Kč a graficky vypadají takto (rozměr 10 x 15 cm):

Kolik věnujeme poukazů

Na jeden maturitní ples věnujeme minimálně čtyři různé poukazy, tedy knihy v hodnotě cca 1 600 Kč.

Nebráníme se však ani většímu množství. Počet poukazů případně zvýšíme podle nabídnuté protislužby. Nechceme finance ani hmotné dary (i když lístkům na váš ples bychom se asi nebránili), ale pokud nám někdo pomůže s propagací naší značky či knih (například uvedením mezi sponzory, umožní letáky na stolech, umístěním loga na programu a podobné), mile rádi darujeme poukazů více.

Jak se o poukazy přihlásit

Stačí si o poukazy napsat na e-mail kknihy@kknihy.cz. Připište nám, o jakou jde školu a také kdy a kde budete mít ples. Následně se dohodneme na předání.

A pokud nám na oplátku něco můžete a chcete nabídnout (viz výše), napište nám o tom také. Moc nás to potěší a z nadšení přidáme poukazy navíc.

Jak je možné poukazy předat

Poukazy máme připravené fyzicky a není možné zasílání v digitální podobě. Tím pádem preferujeme osobní předání, a proto jsme v úvodu oslovili českobudějovické maturanty.
Teoreticky je možné i zaslání poukazů poštou na libovolné místo, ale to bychom rádi zaplacení poštovného, protože nákladů jsme s poukazy měli již dost a nechceme je dále navyšovat.

Chcete využít sponzorský dar jinak než na maturitním plese?

Principem akce je podpora maturantů. Pokud však máte představu využití poukazy pro jinou akci, nebráníme se tomu a dle individuální dohody rádi vyjdeme vstříc (pokud nám nějaké zbudou). Nebojte se nám napsat.

Jsi 7131. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.