fbpx

Sponzorský dar maturantům

Všem českobudějovickým maturantům nabízíme sponzorské dary pro jejich maturitní ples. Jelikož jsme nakladatelství e-knih a dlouhodobě podporujeme rozvoj elektronického čtení, logicky nabízíme poukazy na e-knihy. Poukazy jsou na vybrané knihy z naší edice ke stažení na internetovým obchodě eReading.cz. Tyto poukazy můžete je využít například jako dárky do tomboly nebo do soutěží.

Naše nabídka

Naše standardní nabídka sponzorského daru obnáší 15 poukazů. Každý poukaz je na 3 různé e-knihy z naší edice, které jsou pod individuálním kódem zdarma ke stažení. Hodnota každého takového poukazu je cca 250 – 350 Kč a platnost použití je až do konce srpna 2019.

Spolu s poukazy předáme cca 70 letáků, které požadujeme umístit na stoly, kde budou během vašeho plesu.

Individuální nabídka

Máte jinou představu o množství, možné propagaci? Rádi byste poukaz ke každé vstupence? Jsme otevřeni jakékoliv spolupráci, pokud bude technicky možná. Napište nám svou představu a určitě se domluvíme.

Jak se o poukazy přihlásit

Stačí si o poukazy napsat na e-mail kknihy@kknihy.cz. Připište nám, o jakou jde školu a také kdy a kde budete mít ples. Následně se dohodneme na předání.

Jak je možné poukazy předat

Poukazy máme připravené fyzicky a není možné zasílání v digitální podobě. Preferujeme osobní předání, a proto jsme v úvodu oslovili českobudějovické maturanty.
Teoreticky je možné i zaslání poukazů poštou na libovolné místo, ale to bychom rádi zaplacení poštovného, protože nákladů jsme s poukazy měli již dost a nechceme je dále navyšovat.

Chcete využít sponzorský dar jinak než na maturitním plese?

Principem akce je podpora maturantů. Pokud však máte představu využití poukazy pro jinou akci, nebráníme se tomu a dle individuální dohody rádi vyjdeme vstříc (pokud nám nějaké zbudou). Nebojte se nám napsat.

Jsi 3964. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Z nabídky našich e-knih vybíráme:

1 odpověď

  1. Dobrý den, vážení,

    četla jsem o Vaší nabídce spolupráce k maturitním plesům. Byli bychom moc vděční za nějakou z cen, na oplátku bychom Vás dle přání také mohli zpropagovat. Píši za třídu AZ4 ze SZŠČB, ples se koná 16. listopadu 2021.

    Předem moc děkujem za odpověď.

    Pospíchalová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.