fbpx

Sháníte levný počítač?

Toužíte po rodinné idyle a dovádějí vás už k šílenství neustálé hádky vašich ratolestí, kdo má v danou chvíli právo okupovat počítač? Trnete hrůzou, že se vašim dětem jednou povede v zápalu herní vášně vymazat z vašeho počítače soubory, jež jsou pro vás existenčně důležité?

Pak vás možná uklidní konstatování, že nejste rozhodně sami, kdo se s podobným problémem potýká! Jako ideální řešení se přitom jeví zakoupit počítač na hry. Vaši peněženku toto řešení určitě nezruinuje a vy si budete moci užívat tolik kýženého klidu.

Mezi repasovaným a novým počítačem není téměř žádný rozdíl

Dobře koupený repasovaný herní počítač rozhodně nepředstavuje nějakého počítačového dědečka, na němž si vaše děti zahrají jen starší verze počítačových her. V prověřených obchodech má podobné herní pc dostatečný výkon i pro mnoho nových herních titulů.

Při nákupu je třeba pohlídat si, aby měl repasovaný počítač rychlý procesor, kvalitní rychlou grafickou kartu a disponoval dostatkem paměti i datového prostoru, jenž dovolí úpravy konfigurace podle individuálních potřeb.

Co je to repasovaný počítač?

Nejste si úplně jisti tím, co vlastně termín repasovaný herní počítač znamená? Jedná se o techniku, která má svůj původ hlavně ve větších firmách, když prim hraje v tomto ohledu bankovní sektor. Tyto společnosti v průběhu doby obměňují svoje staré počítače za novější.

Ty vysloužilé jsou obvykle vykoupeny zdarma ve větším množství za příznivé ceny, následně dojde podle licence k nainstalování operačního systému a prodeji počítače za velmi sympatickou cenu soukromému majiteli.

Některé společnosti umožňují nákup repasovaných počítačů na splátky

Říkáte si, že jako vánoční dárek by byl ve vaší rodině repasovaný počítač úplným ideálem, současně vás ale trápí skutečnost, že ve vaší peněžence není v současnosti příliš financí nazbyt?

Mnoho prověřených společností dnes umožňuje nákup na splátky, kdy v důsledku nepřeplatíte vůbec nic, případně jen minimální částku! V některých obchodech je možné repasované pc pořídit až o 70 % levněji než nový model. To je zapříčiněno tím, že u žádného jiného zboží neklesá cena tak rychle jako u výpočetní techniky.

K repasovanému počítači zpravidla kupující obdrží i záruku

Kvalitní repasované počítače si v ničem nezadají s novým pc. Platí obecné pravidlo, že nejvíce poruch se u počítačů objevuje záhy po jejich pořízení. V okamžiku, kdy přežijí toto kritické období, což je případ všech nabízených herních pc, se již není příliš čeho obávat. Proto si mohou společnosti, které se obchodem s repasovanými pc zabývají, dovolit poskytovat na ně i poměrně dlouhé záruky. Konkrétní nabídku si můžete prohlédnout např. na www.incomputer.cz .

Vánoční svátky by měly být především okamžiky klidu a pohody. Pomocí koupě herního počítače je možné této výjimečné atmosféry docílit i ve vaší domácnosti!

Jsi 1210. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.