Se slevovými kupóny můžete výrazně ušetřit

Ty pravé obchodní žně přicházejí až po Vánocích. Pro obchodníky se jedná o jedinečnou šanci prodat to, co se nepodařilo prodat během nákupů dárků určených pod vánoční stromeček.

Jak to bude se slevami v roce 2017

Počkat se rozhodně vyplatí. Slevy mohou dosahovat až 80 %. Významně zlevní elektronika, ale také alkohol. Nákupy na silvestrovské oslavy se tak vyplatí realizovat s minimálním předstihem.

Nástup slevových akcí však letos odsune povinnost obchodníků nechat svoje provozovny zavřené. Nakoupíte si tak pouze na Štědrý den dopoledne, v případě, že se vám podařilo něco zapomenout. Díky tomuto opatření mohou tak povánoční slevy odstartovat naplno až 27. prosince. V průběhu obou svátků zůstane zavřeno.

Když se ve slevách nechcete spálit

Odborníci současně doporučují, aby nakupující zůstali obezřetní. Obchodníci jsou si síly slev velmi dobře vědomi. Proto není výjimkou jejich zneužívání. Často pak dochází k tomu, že zboží je s určitým předstihem přeceněno, následně je nastavena umělá sleva, která ovšem vlastně jen odpovídá běžné ceně. A pozor, přestože zboží je skutečně zlevněno, stále se na něj v plném rozsahu vztahuje záruka. Jestliže si tedy od Ježíška odnesete obálku s penězi na například novou televizi, dejte si na to pozor.

Znamená to ovšem také prakticky nekonečné fronty v obchodech. Naštěstí dnes lze nakupovat se slevami i v e-shopech. Kromě již zmiňované elektroniky můžete se slevami pořídit též hračky nebo například i nábytek. Na povánoční výprodeje se chystá řetězec Sconto a mnozí další.

Jak ušetřit se slevovými kupony

Kdo chce navíc dále ušetřit, může využít i slevové kupony. To jsou speciální kódy, které zadáváte v nákupním košíku při pořizování zboží do určeného pole. Vygenerují vám v některých případech slevu až desítky procent. Nemusíte udělat nic víc, stačí nakupovat tak, jako jste běžně zvyklí. Abyste navíc nemuseli aktuální akce ručně vyhledávat a hlídat, vznikl web Megakupon.cz, který veškerou práci zařídí za vás.

Jsi 860. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.