Ptejte se Jiřího Gleta

Ať už pro propagaci našich autorů i pro zajímavé informace pro návštěvníky webu, děláme se spisovateli rozhovory. A chceme v tom pokračovat i do budoucna. Chceme však vyzkoušet i jiný model, než námi řízený rozhovor. Chceme dát možnost samotným návštěvníků a čtenářům položit svůj dotaz. Zda bude o tuto možnost zájem vyzkoušíme rovnou prvním rozhovorem.

Jako prvního spisovatele jsme vybrali Jiřího Gleta a to hned z několika důvodů. První je, že aktuálně vychází nová kniha, dále to, že o jeho knihy je nadprůměrný zájem, i to, že má široké spektrum tvorby – od dětských knih, přes turistické průvodce až po humornou prózu.

O autorovi

Jiří Glet je absolventem právnické fakulty UJEP v Brně. Již desítky let se zabývá českou a evropskou historií, kulturou, uměním, historickými pamětihodnostmi a přírodními krásami. Je autorem několika průvodců, historických, dětských i humoristických knih. Mimo jiné píše články pro magazín Art9.cz. 

Zde vybíráme odkazy, kde zjistíte více informací o Jiřím Gletovi i o jeho knihách:

Ptejte se

Ptejte se autora na co chcete. Dotazy můžete pokládat například k jeho knihám, profesi, jak a kdy píše, co ho inspiruje, co plánuje, co ho baví a další různé témata. 

Požadujeme pouze, aby jste se drželi slušného chování. Nevhodné příspěvky budeme případně mazat. Své dotazy pište zde:

Polož dotaz

Možnost položit svůj dotaz je až do 15. září.

Jak to funguje?

Rozhodli jsme se využít službu sli.do. Kdo znáte víte, kde neznáte, tak věřte, že je lehčí, než by vás napadlo.
Na uvedeném webu můžete pokládat dotaz. Dotaz může být podepsaný i anonymní. zajímavou funkcí služby je „lajkování“ dotazů – všechny již položené otázky mají vedle ikonku zvednutého palce. Jednoduchým klikem na ikonu přiřadíte dotazu váš zájem. principem pak je, že se dotazy řadí podle zájmu – tedy podle udělených palců.

Jsi 1482. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.