fbpx

První letošní novinky

Za loňský rok jsme vydali celkem 22 knih, tedy v průměru téměř dvě knihy měsíčně. Letošní rok jsme začali v podobném styly, když jsme pro vás na leden nachystali dvě knižní novinky.

obal-moderniwebPrvní letošní novinka potěší zejména programátory, webdesignery, vývojáře a všechny, kteří se alespoň okrajově zajímají o tvorbu webových stránek. Jiří Lex prozradil část svého Know-how ve své první knize s názvem Moderní Web. Název se odvolává na autorův webový projekt s stejným názvem www.moderniweb.com. Kniha bere v úvahu nové technologie i s ohledem na psychologii a vypozorované chování uživatelů internetu, a poukazuje na to, že může existovat i jiný styl při tvorbě webových stránek. A pokud nejste odborník, přesto Vám kniha nabídne celou řadu inspirativních podmětů pro Vaše webové stránky, které si můžete nechat zapracovat od zkušených webdesignerů.
obal-laskananiminulost

Druhá kniha není úplná literární novinka. Jedná se druhé vydání knihy Láska není minulost od J. Hofmanové. První vydání knihy, které bylo v papírové podobě je již zcela vyprodané a nyní se kniha objevuje v elektronické verzi. Příběh je volným pokračováním předešlé autorčiny knihy V sevření osudu. Hlavní protagonistku obou příběhů, Simonu Hartmanovou čekají opět další trable se svou dcerou a lidskými vztahy.

Logotvorba-KKZapomenout bychom však neměli také na knihu pro všechny grafiky a logotvůrce. S distribucí totiž pomáháme také knize Vstup do světa logotvorby od Tomáše Vachudy. Kniha poodhaluje průběh zpracování log od profesionálního grafika. Bonusem pro Vás zajisté je, že je kniha dostupná zcela zdarma

 

Jsi 1506. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.