fbpx

Prostor pro autory

Víme, jak je propagace pro autory důležitá. Proto nabízíme našim autorům zdarma prostor k publikaci článků na webových stránkách a facebookových stránkách, které máme ve své správě.

Webové stránky:

KKnihy.cz

Pochopitelně na prvním místě je přímo tento web. Pro autory jsme nově vytvořili rubriku „Autoři píší„.

Všichni naši autoři zde mají místo pro publikaci svých článků. Jak s prostorem naloží, je na nich. Zda budou psát knihy o sobě, o své knize, o plánovaných akcích, návody na tvůrčí psaní, nebo reakce na svět literatury není nikterak z naší strany omezeno. 

Art9.cz

Art9 je webový magazín zaměřený na umění, kulturu a cestování. 

Tento web vám umožňuje prostor ve dvou rovinách: Pokud máte např od známých recenze či reakce na své knihy, je tu prostor k jejich vystavení. Druhou rovinou je prostor pro libovolné texty ze světa umění a kultury (např. recenze filmů, koncertu, divadla, jiné knihy,..). A pod každým článkem je pak základní informace o autorovi včetně odkazů na web a tedy získání zpětného linku.

Kreativnipomoc.cz

Občas se na nás obrací autoři s prosbou na kontakt na korektora, grafika, překladatele a podobně. Z toho vznikla myšlenka na vytvoření katalogu kreativců, kteří mohou být nejen autorům nápomocni. Ač je web prozatím v rozvoji, kromě několika kontaktů nabízí autorů zápis zdarma.

Facebookové stránky:

@kknihy.cz

Zajímavé příspěvky autorů sdílíme či „lajkujeme“ sami od sebe. Je však velmi pravděpodobné, že nám spoustu zajímavostí uteče. Nebojte se nás na důležité posty či události upozornit. Náš facebook je i pro vás.

@art9.cz

K webu Art9.cz spravujeme také facebookovou stránku s obecným názvem Umění, kultura, cestování.

Zde podporujeme nejen články ze zmíněného webu, ale také různé zajímavosti ze světa umění a kultury, což může být i váš článek.

@3vety

Jde o stránku, kde zveřejňujeme posty vždy o délce přesně tří vět. Jak s těmi třemi větami autoři naloží, se žádné meze nekladou. 

Stránka je otevřená všem, tedy i vám. U každého postu uvádíme autora – pokud možno s prolinkováním na jeho facebookovou stránku (případně odkaz na web). 

Další možnosti:

Knižní databáze

prostor k publikaci obsahu související s knihami nabízejí i knižní databáze.

Pokud nemáte vlastní účet, váš obsah můžeme publikovat my.

Tržiště článků

Jsou služby, které se specializují na prodej reklamního prostoru a článků na různých webech. Přes ně lze umístit požadovaný obsah na tématické weby (placeně i zdarma).

Pokud nemáte vlastní účet, váš obsah můžeme publikovat my.