Pořiďte si v lednu nadupaný kurz němčiny

Blíží se konec roku a řada z nás si jistě něco peněz ušetřila anebo další peníze dostala k Vánocům. Většinou tyto obnosy rozfofrujeme v lednových výprodejích anebo si je schováme na horší časy. Já mám ale pro vás lepší nápad, pořiďte si nadupaný a intenzivní kurz němčiny realizovaný v Brně.

Je sice pravda, že pokud si za vánoční peníze pořídíte nějakou novou elektroniku anebo módní výstřelek, budete mít z něj radost hned. Takový jazykový kurz němčiny vám sice nejspíše tak velkou okamžitou radost nepřinese, bude vás však těšit v průběhu celého roku.

Pořídíte-li si jazykový kurz a vaše němčina se do roka zvedne o několik úrovní, budete mít radost nejen ze sebe, ale také z výhod, které vám pokročilá znalost německého jazyka přinese. Myslete tedy na budoucnost a neutrácejte peníze za zboží. Investujte raději do sebe.

Nadupaný kurz němčiny absolvovaný v roce 2017 je investicí, která se vám vrátí hned v roce následujícím. Což se o většině zboží nakoupeném v lednových výprodejích rozhodně říct nedá.

Jak vypadá takový nadupaný kurz němčiny?

Co tedy musí splňovat nadupaný a intenzivní kurz německého jazyka uzpůsobený pro Brno a jižní Moravu?

Rozhodně musí být aktivní. Jazyková škola PELICAN je známá svojí aktivní formu výuky, kterou vyvinula spoluprací na mezinárodních projektech se zahraničními partnery ze Západní Evropy. V takovém aktivním jazykovém kurzu v Brně je němčina vyučována podporou kreativity a nezávislosti studentů a skrze moderní postupy (jako je například gamifikace) urychluje osvojování cizího jazyka.

Dále by měl takový nadupaný a intenzivní kurz němčiny pro Brno mít ty nejlepší dostupné lektory. Jazyková škola PELICAN vybírá lektory zásadně podle evropských standardů pro jazykové vzdělávání na základě jejich praxe, vzdělání a zahraničních zkušeností. Díky tomu máte jistotu, že kurz němčiny od PELICANA je vyučovaný expertem nejvyšší kvality.

Třetí a nezbytnou podmínkou nadupaného jazykového kurzuje možnost složit po jeho absolvování Státní jazykovou zkoušku. Jazyková škola PELICAN jde ještě dále a nabízí vám zakončit kurz němčiny Státní jazykovou zkouškou přímo v budově školy. Tím pádem budete zkoušku absolvovat ve vám známých prostorech, což vám pomůže odbourat stres a nervozitu a zároveň vám nehrozí, že byste při cestě na zkoušku zabloudili a přišli tím pádem pozdě.

To, jestli je intenzivní kurz němčiny skutečně uzpůsobený pro Brno a jižní Moravu poznáte podle toho, že jsou učebny (nejlépe však celá jazyková škola) dobře dostupné a v blízkosti centra města moravské metropole. Jazyková škola PELICAN sídlí přímo v centru Brna, v městské části Brno-střed. Díky městské dopravě je tak jimi pořádaná jazyková výukasnadno dostupná pro každého.

Najdeme optimální kurz němčiny pro každého

Stydíte se mluvit před cizími lidmi anebo byste si přáli mít lektora jenom pro sebe? S Jazykovou školou PELICAN můžete. Pořiďte si individuální kurz němčiny a budete mít svého osobního a vysoce kvalifikovaného lektora. Tento zkušený lektor vás provede všemi úskalími jazyka, a navíc se bude moci zaměřit přesně na ty oblasti, kde cítíte své největší mezery.

Z časového hlediska je tento individuální intenzivní kurz němčiny nejlepší alternativou, neboť nastavuje tempo výuky přesně vám na míru. Díky tomu se učíte jazyku o poznání rychleji než ve skupině s ostatními a násobně rychleji, než kdybyste se jazyku učili sami.

Tak nad čím ještě váháte? Nadělte si v lednu znalost dalšího jazyka. Takový dárek není dobrý jen na chlubení před vašimi přáteli, ale získáte tak hard skill, která se bude vyjímat zlatým písmem ve vašem životopise.

Kurz němčiny pro začátečníky, pokročilé i individuální kurzy od Jazykové školy PELICAN si můžete objednávat zde.

Jsi 1502. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.