Ponča k vodě musíte mít!

Není pončo, jako pončo. Již dávno neplatí, že ponča jsou jen módním trendem, můžete je využít i jako nedílnou součást světa vodních sportů nebo jenom jako doplněk při pobytu u vody. Vodní ponča jsou stále častěji využívaná, proto zaručujeme, že se s nimi určitě dříve či později setkáte.

Co je to vodní pončo?

Ponča k vodě vypadají skoro stejně jako ponča, na která jsme zvyklí (široké rukávy a kapuce), liší se ovšem složením. Nejkvalitnější ponča jsou vyráběná ze 100 % polyesteru, ptáte se proč? Je to jednoduché. 100 % polyester garantuje pohodlí, což je pro sportovce velice signifikantní.

Polyester má podobné složení jako bavlna, ale jeho hlavní výhodou je, že nezadržuje tolik vody. Některá ponča jsou vyráběná 50 % bavlna, 50 % polyester.

Ponča slouží jako ručníky, župany, převlékárny, a hlavně jako ochrana před sluncem i chladem, navíc do nich díky širokým rukávům snadno vklouznete. Další výhodou je, že jsou nejen multifunkční, ale také dobře vypadají, proto si v nich můžete klidně vyjít na procházku po pláži.

Nabídka vodní ponč je velice široká, na výběr je mnoho barevných provedení a délek. A pro koho jsou ponča určená? Jednoduše pro všechny!

Pokud hledáte tip na dárek, pončem rozhodně neurazíte, naopak nadchnete. Můžete ho koupit dětem, rodičům nebo prarodičům. Všichni si vodní ponča zamilují.

Dětská ponča

Už se nemusíte obávat, že vaše děti budou drkotat po vylezení z vody zuby. Vodní ponča je dokonale ochrání nejen proti chladu, ale také proti slunečnímu záření, které je velice agresivní.

Už s sebou nemusíte nosit kšiltovky, čepce nebo klobouky, ponča mají kapuce, takže hlavička vašeho dítěte je také bezpečně ochráněná. Ponča pro děti jsou často stylizovaná do zvířátek nebo televizních hrdinů, takže nemusíte mít strach, že by děti nechtěly ponča nosit. Některá dětská ponča mohou mít dokonce kapsy.

Potřebujete někam přejet a vaše dítko má stále mokré plavky? Žádný problém, zabalte ho do ponča a nemusíte mít strach, že autosedačka bude nacucaná vodou. Dětská vodní ponča můžete využít i doma po koupání, prokáží vám daleko lepší službu než klasické ručníky.

Dámská ponča

Je pravda, že si na pláž můžete vzít župan, ale budete vypadat jako z minulého století. Vyberte si vodní pončo a u vody budete IN, pokud jste navíc milovnicí vodních sportů, vodní pončo je přesně to, co hledáte!

Vybrat si můžete z mnoha barevných kombinací a je jen na vás, jestli si vybere dámské pončo s délkou mini, midi nebo maxi. Co také uvítáte je velká kapuce, do které si můžete zabalit mokré vlasy a nebudete potřebovat žádný další ručník.

Pánská ponča

Ano, i pánové si přijdou na své. Věřím, že u mužů najdou ponča využití především u vodních sportů, ale není nic proti ničemu, když i muži vyrazí v ponču na procházku po pláži. I pro muže je dostupný velký výběr ponč na vodu.

Vodní ponča definitivně nahrazují osušky a zpříjemní vám pobyt u vody. Tak jaké vodní pončo si vyberete vy?

Autor: Mysticstore.cz – specializovaný prodejce pro vodní sporty

Jsi 1226. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.