Obal roku 2015: vyhodnocení

Začátkem roku jsme Vás požádali, zda byste nám pomohli vybrat nejzajímavější obal (titulku) námi vydané e-knihy v předešlém roce. Všem zaslaným názorům, mnohokráte děkujeme. Jelikož jsme anketu uzavřeli, rádi bychom Vám představili výsledky.

obal011.místo: Zapomenout na lásku

Celkovým vítězem na základě vašich hlasů se stala titulka Zapomenout na lásku spisovatelky Salma Blanco. Autorem ilustrace je stejně jako u následujícího dílu (Na lásku se nezapomíná) Karolína Wellartová. Obrázek je opradu krásný a myslíme, že by bez ostudy titulka obstála v soutěži o Obálka roku 2015 (nemyslíte, že by si zasloužila nominaci?).

obal-pohadky2.místo: Pohádky Boženy Němcové

Pamatujete, jak vzniklala e-kniha pohádek Boženy Němcové? Požádali jsme rodiče, aby nám zaslali ilustrace od svých dětí. Většinou obrázků jsme následně doplnili veleznámé pohádky Boženy Němcové. O tom, že mezi kresbami jsou naprosté skvosky od dosud neznámých malých umělců svědčí už obrázek použitý na titulce knihy, jehož autorkou je dvanáctiletá Pavlína Smékalová.

obal-povidky3.místo: Povídky

S bodovým odstupem a velmi těsně před V sevření osudu se na stupni vítězů umístila titulka knihy Povídek Pavla Kohouta. Veškeré práce od ruční kresby písma, fotografie i grafického zpracování si připravil autor sám.

Ještě jednou děkujeme všem za odeslané hlasy a za rok si hlasování s největší pravděpodobností zopakujeme. Už nyní jsou na trhu knihy se zajímavými titulkami a další plánujeme.

Jsi 3475. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.