Nejlepší jazykové kurzy na Moravě

Zadáte-li si do veřejného rejstříku ministerstva spravedlnosti heslo „jazyková škola” a k tomu postupně přidáte názvy měst, Brno, Zlín a Olomouc, najdete celkem devět výsledků. K tomu ještě nejméně stejný počet jazykových škol, nesídlících přímo v těchto městech, působí v těchto třech moravských metropolích.

Ve které z množství jazykových škol je ale nabízena nejlepší firemní jazyková výuka v Brně, Zlíně nebo Olomouci? To se dozvíte na následujících řádcích.

U nás ve štatlu je PELICAN špica.

Brno je největší ze tří výše zmíněných metropolí a zároveň i nejvýznamnějším městem Moravy. Kromě řady zahraničních podniků, působících hlavně na jihu města v rozsáhlých průmyslových zónách, sídlí zde i čtyři jazykové školy.

Z nich stojí za zmínku obzvláště Jazyková škola PELICAN, která má s výukou jazyků už čtrnáctiletou zkušenost. Za tu dobu se jí podařilo vyvinout na základě zkušeností a spoluprací s partnery ze Západních zemí svůj vlastní výukový systém PALS (Pelican Acitve Learning System).

Firemní výuka jazyků je díky tomuto systému jedinečná a Jazyková škola PELICAN tak může dosahovat i větších pokroků u svých účastníků. Obzvláště úspěšné jsou její firemní kurzy angličtiny v Brně, které si vybírají jak soukromé podniky, tak i instituce státní správy.

Výhodu vlastního výukového systému vám nemohou nabídnout žádné jiné firemní kurzy v Brně a i díky tomu patří firemní výukaod Jazykové školy PELICAN k těm nejlepším na celé Moravě a ve štatlu (Brně) jsou absolutní špicou.

Tož v Hólomoci majó také PELICANa.

Olomouc je nádherné barokní město, které je historickou metropolí celé Moravy. Sídlí zde Univerzita Palackého, arcibiskupství a také řada soukromých firem. Pokud byste se však chtěli spolehnout na jazykové školy výlučně sídlící v tomto krásném městě, na výběr byste příliš neměli, sídli zde totiž podle rejstříku pouze jediná jazyková škola.

pelikan

Naštěstí v Hólomoci (jak jí rodilí Hanáci říkají) působí i jazykové školy z jiných měst a také Jazyková škola PELICAN. I vzhledem k menší konkurenci je firemní jazyková výuka v Olomouci od PELICANu nejlepší, a to hlavně díky její nabídce.

Firemní kurzy angličtiny vyučují sice i ostatní jazykové školy, PELICAN však k tomu nabízí i kurzy euro angličtiny, které uplatní všechny soukromé společnosti anebo instituce státní správy, jež se dostanou do kontaktu s evropskými úřady. Vzhledem k tomu, že euro angličtinu ostatní jazykové školy nenabízí, tak firemní kurzy od PELICANa jsou v hanácké metropoli nejlepší alternativou a jejich výběrem rozhodně chybu neuděláte.

O tej jazykovej škole PELICAN ve Zlíně

Město Zlín je průmyslově-podnikatelským centrem regionu střední Moravy se slavnou prvorepublikovou historií. Nejslavnější zlínský rodák Tomáš Baťa kdysi řekl: „Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.“ Stejně jako on, měl by dnes přemýšlet i každý podnikatel nebo zaměstnanec.

Pokud mi připadá něco nemožné, třeba mi jen schází ty správné dovednosti. Firemní kurzy ve Zlíně jsou tím pravým, co vám umožní zvládnout i nemožně vypadající činnosti. U spousty pracovních úkonů je latentní nezbytná znalost angličtiny a úkon vám jednoduše nejde proto, že neznáte nezbytná anglická slovíčka či si nemůžete přečíst anglické metodiky, poučky anebo odborně zaměřené časopisy.

Firemní kurzy angličtiny ve Zlíně mohou otevřít vaší společnosti nové možnosti, které by vaši zaměstnanci dosud mohli považovat za nemožné. Ve Zlíně sídlí čtyři jazykové školy, ty se však svojí kvalitou anebo zkušenostmi s Jazykovou školou PELICAN nemohou měřit. Firemní jazyková výuka od PELICANu navíc nabízí kromě angličtiny i sedm dalších světových jazyků, takže si jistojistě (východomoravským nářečím řečeno) u tej jazykovej školy PELICAN vyberete.

Závěrem

Na začátku jsme si položili otázku, ve které jazykové škole je nabízena nejlepší firemní výuka jazyků pro tři nejdůležitější moravské metropole. Zároveň jsme zdůrazňovali, jak jsou firemní kurzy angličtiny Brno, Zlín, Olomouc důležité pro případný rozvoj firem v daném regionu. Vezmeme-li potaz nabízené firemní kurzy jednotlivými jazykovými školami, tak musíme potvrdit, že Jazyková škola PELICAN má suverénně nejlepší kurzy na celé Moravě.

Jsi 1723. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.