fbpx

Nastartujte skvělý nápad s pronájmem e-shopu

Perfektní podmínky pro start podnikání jsou díky příznivé ekonomické situaci právě teď! I vy se můžete pustit do realizace vlastního nápadu. Začít provozovat e-shop můžete už za pár dní. Přestaňte snít o začátku podnikání, začněte! Pronajměte si e-shop.

Začátek podnikání levně a rychle

Když jste se dříve chtěli pustit do realizace vlastních obchodů, představovalo to vysoké vstupní náklady. Zařízení prodejny a mnoho skladových zásob. Dnes se obchodování přesunulo do virtuálního světa internetu a vy nemusíte mít nic z uvedeného.

Stačí mít dobrý nápad a odvahu začít něco nového. A vstupní investice? Pokud nepočítáte poplatky při vyřizování úředního povolení, bude vám stačit jen pár stokorun. Proč to nezkusit?

Mnoho e-shopů začínali majitelé provozovat jen jako malý vedlejší příjem a staly se z nich hvězdy trhu s milionovými obraty. Výborným tipem pro začínající podnikatele je pronájem eshopu. Získáte hotový produkt, který si naplníte vlastním zbožím.

Bude mít všechny důležité funkce a celou řadu doplňků pro snadnou obsluhu i pro internetový marketing. Pro začátek jistě chcete získat eshop levně, pronájem je nejlepší volbou.

Plaťte méně a podnikejte ihned

Máte zajímavý podnikatelský koncept a kontakty na dodavatele. Víte, že je na trhu zájem o sortiment, který se chystáte nabízet. Pustíte se do vývoje vlastního e-shopu? Budete platit vysokou investici za řešení, které umí to, co všechny ostatní e-shopy?

To je jistě zbytečné. Nemusíte mít znalosti programování nebo nemusíte platit desetitisíce specializované firmě za nový vývoj něčeho, co bylo vyvinuto již mnohokrát. Prodej e-shopu je vždy nákladnější než jeho pronájem.

Na trhu existuje celá řada hotových prostředí, které jen čekají na to, až jim propůjčíte své jméno a naplníte je zbožím. Porovnání eshopů vám ukáže, která varianta je nejlepší volbou.

Ceny měsíčního pronájmu začínají na částkách nižších, než zaplatíte za dvě jízdy na kolotoči. Raději roztočte své obchody!

Výhody pronajatého e-shopu:

  • příznivá cena a snadné ovládání,
  • možnost vyzkoušet si řešení zdarma v testovací verzi,
  • umí exporty do internetových porovnávačů a SEO,
  • lze propojit s Facebookem, účetním systémem a dodavateli,
  • podpora a pravidelné aktualizace.

Nevýhody pronajatého e-shopu:

  • grafické řešení výběrem ze šablon,
  • neumožní individuální řešení na míru,
  • pronájem je fixním nákladem.

Na zkoušku v testovací verzi

Celá řada poskytovatelů nenabízí jen pronájem e-shopu, ale také jeho testovací verzi. Ta zpravidla obsahuje všechny funkce, jako ostrá verze, ale máte ji k dispozici jen na omezenou dobu.

Po tu dobu neplatíte žádný poplatek a máte možnost vyzkoušet si všechny funkce, administraci i ovládání. Můžete si např. až na 60 dní vyzkoušet zcela zdarma e-shop Zoner inShop. Demoverze není omezena funkcemi, takže můžete klidně začít rovnou prodávat i na vlastní doméně.

Levné eshopy jsou výborným řešením pro každého začínajícího podnikatele!

Jsi 808. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.