fbpx

Naše knihy na bookport

Pro čtenáře rozšiřujeme možnosti čtení a dostupnosti námi vydaných e-knih. Novým prodejním místem je portál bookport.cz. Označení portálu jako “prodejní místo” však není zdaleka přesné. Naše knihy se zde neprodávají, ale jsou prostě a jen dostupné. pokud službu používáte, nepřinese vám přečtení kterékoli z naší knihy ani korunu navíc.

Co je bookport?

Po nejasném úvodu se hodí vysvětlení, o co se vlastně jedná. Bookport.cz je v září letošního roku spuštěná služba nakladatelství Grada Publishing, označovaná též jako “e-knhovna”. Princip je jednoduchý – za měsíční paušál má čtenář k dispozici tisíce knih různých nakladatelů, které může libovolně číst. K webovému portálu funguje i aplikace na tablety a mobilní telefony, kde je možné knihy stahovat a číst i offline. Měsíční paušál se pohybuje na úrovni jedné tištěné knihy – 199 Kč bez odborné literatury a 299 Kč včetně odborných knih (pro firmy a organizace je speciální ceník). Více informací o službě a používání najdete na webu www.bookport.cz.

Naše knihy na bookport.cz

Knihy budeme nahrávat postupně. Novinky se objeví ve stejnou dobu jako v obchodech, starší vydané knihy budeme nahrávat v průběhu následujících měsíců. Jelikož následující vydávanou knihou bude třetí díl série “Angličtina pro radost” od Richarda Ludvíka, prvními nahranými knihami jsou předchozí dva díly série. V databázi je také nahraná dosud naše poslední kniha “Pohádky o čarodějích”.

Pokud na některou vyloženě chvátáte, dejte nám vědět :o)

Jsi 2703. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.