Napiš tři věty a vyhraj v soutěži

O projektu Tři věty jsme Vás před časem již informovali. Nyní vám jej připomínáme a to v souvislosti se soutěží o ceny s týdeníkem NOS. NOS pořádá letní literární soutěže pravidelně a vybraní účastníci se mohou těšit na knihy či vstup do Wellness Kuřim. Letos se v týdeníku inspirovali projektem Tři věty a v aktuální soutěži ho podpořili, za což děkujeme.

Pokud projekt Tři věty ještě neznáte, přečtěte si jeho představení v článku Tři věty – projekt pro všechny. Ve stručnosti: jde o otevřenou facebookovou stránku, kam průběžně přibývají příspěvky, které mají jediné omezení – a to délku přesně tří vět. O tom, že na popsání příběhu to stačí, se můžete přesvědčit sami z již publikovaných textů. Přispívat je možné kdykoliv, nyní však za text můžete dostat i cenu.

Pokud máte zájem o zařazení příspěvku do Letní soutěže s týdeníkem NOS o ceny, posílejte příspěvky na e-mail: bradavkova@samab.cz nebo písemně na adresu:
SAMAB PRESS GROUP, a. s., Cyrilská 14, 602 00 Brno. Váš příspěvek bude zveřejněn v týdeníku NOS i na facebooku Tři věty.

A pokud je pro vás soutěží motivační a bojíte se, že nevyhrajete,  doufáme, že vám uděláme radost tím, že přihodíme ceny i my s podobě poukazů na e-knihy.

 

Jsi 3540. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.