Napiš e-knihu

Máte někde v šuplíku text, který by se mohl líbit i ostatním? Vydejte ho jako e-knihu!

Že nemáte „jméno“ a kniha by se neprodávala? Velké nakladatelství Vás pravděpodobně odmítnou? Ano, to je možné. Knih je na trhu velké množství a úsilí vložené do výroby knihy se velmi těžko zaplatí. Čím větší nakladatelství a větší režijní náklady, tím více musí myslet na finanční rentabilitu a budou tíhnout k výrobě knih, o kterých jsou přesvědčeny, že se budou prodávat ve velkém.

My jsme však na opačné straně. Nemusíme platit řadu zaměstnanců, vysoké paušální výdaje a podobně. Můžeme si proto dovolit věnovat čas i zcela neznámím autorů a jejim prvotinám. Když nám dodáte svůj text v digitální podobě, převedeme jej do formátu elektronické knihy, upravíme a připravíme k distribuci.

Napiš e-knihu

Našim cílem je vydávat knihy nových autorů. Tedy i knihy, jejichž publikum sotva překročí desítku čtenářů. Šanci vydat vlastní e-knihu tak u nás má každý. Chceme dát každému šanci a využít rozvíjejícího se digitálního světa, který toto umožňuje.

Výhodou e-knihy je její snadná dostupnost, cena i šetrnost k životnímu prostředí. Netiskneme stohy papírových knih, které leží ve skladech. Vše se děje elektronicky a jednoduše.

slide-kknihy

 

Jsi 2216. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.