fbpx

Martina Bittnerová vydává první e-knihu o osobnostech

Velvarská spisovatelka Martina Bittnerová vydala letos v pořadí svou již devátou knihu. Kniha nese výstižný název Zapomenuté osudy a jde o rozšířené vydání úspěšného a zcela rozebraného titulu Utajené životy slavných Čechů. V knize představuje autorka devět zajímavých mužských osobností české historie. Vedle těch známějších jako K. H. Mácha, Vojtěch Náprstek, S. K. Neumann, Viktor Dyk a Jiří Karásek ze Lvovic, se v ní objevují osobnosti dávno zapomenuté jako například J. L. Turnovský, Bohdan Neuretter, Jakub Seifert či představitel symbolické dekadence Arthur Breisky. „Doufám, že mezi tím vším najde čtenář něco, co ho osloví. Nalezne třeba východiska i pro svůj život, protože my lidé jsme stále stejní a stejně chybující,“ dodává ke knize autorka.
Kniha vyšla jak v klasické papírové verzi, tak také v elektronické podobě a stává se tak první e-knihou o osobnostech, kterou autorka vydala.

V souvislosti s knihou pořádá autorka v březnu dvě akce. První z nich bude křest knihy 2.3. konaný ve Winetikvariátu v Praze – Žižkov (kmotrou knihy bude Eva Jurinová). Druhou březnovou akcí je beseda ke knize, která se bude konat 8.3. v městském muzeum ve Velvarech.

Jsi 2777. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.