fbpx

Richard Ludvík

E-knihy pro vaši lepší angličtinu

  • epub
  • mobi
  • pdf

Angličtina pro radost

Série tří e-knih

Studujete pár let angličtinu a neumíte si říct ani o vodu? Jste věční začátečníci a neposunuli jste se ve vaší angličtině dál? Chtěli byste více cestovat, získat lepší pracovní příležitosti nebo se třeba všude domluvit? Nevyhovují vám klasická učebnice?

Série e-knih Richarda Ludvíka Angličtina pro radost je tak určená přímo pro vás. Budete v nich nenásilně procvičovat slovíčka v krátkých mini-příbězích a rozhovorech. Budete číst anglicky, překládat do češtiny, procvičovat slovní zásobu i fráze a zlepšovat se. Výhodou je česká výslovnost všech slovíček uvedená na konci e-knih. 

  • epub
  • mobi
  • pdf

Začátečník na cestách

Chcete cestovat a domluvit se anglicky? Víte, co byste řekli česky, ale anglicky nevíte jak?

Není to vždy lehké, a proto je zde 50 jednoduchých a praktických rozhovorů pro začátečníky, které vám ukážou jak poskládat větu, jak odpovědět, jak se zeptat, jak reagovat, atd.

Nemusíte si lámat hlavu, jak by se řeklo to či ono. Vše je již pro vás napsáno v těchto 50 základních rozhovorech. Jde o to, abyste se naučili poskládat větu a domluvili se anglicky s cizincem. Třeba na ulici, když se chcete zeptat na cestu. Nebo v obchodě, když se ptáte na cenu. Jak se to řekne správně a na jednoduché úrovni?

Naučíte se 150 důležitých slovíček pro začátečníky. Na každé z těchto slovíček je pro vás vytvořeno 5 vět v Aj a Čj na procvičení – celkem 750 vět. 

A co výslovnost? Tu najdete v Aj a Cj slovníčku na konci e-knihy.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

O autorovi

Richard Ludvík

Richard Ludvík žil víc než 2 roky ve Spojených Státech. Po návratu do Čech, začal vyučovat angličtinu. v současné době úspěšně vyučuje v Českých Budějovicích a okolí, což je jeho hlavní pracovní činnost. Nejen pro své studenty, ale pro všechny, kteří by se rádi domluvili anglicky v zahraničí, připravuje studijní materiály.

Dále doporučujeme