fbpx

Knižní novinky na přelomu léta

Na přelomové období mezi létem a podzimem jsme připravili a dále připravujeme knižní novinky různých žánrů.

obal-letmevzpominkyPro milovníky poezie vyšla velmi rozsáhlá sbírka autorských básní Jany Štromajerové s názvem Letmé vzpomínky, života pramínky. V knize je více než 170 básní protkaných různými náladami, tématy imísty, psaných v různých dobách. Prostě poetický a příjemný oddech i zamyšlení na životem.

Dále jsme snad udělali radost i milovníkům Karla Čapka, když jsme vydali v moderním zpracování jeho první sbírky povídek Boží muka.

obal-virtualnePo klasice spatřilo světlo světa i jedna debutová novinka. Spisovatelka Saša Sandras sice není v české literatuře žádný nováček, přesto je její nová kniha Virtuálně jejím debutem v oblasti literatury pro dospělé. Jde o příběh dvou lidí, kteří by se v reálném životě míjeli, kteří jsou úspěšní ve své profesi, kteří něco ztratili a něco hledají.

obal-zacinamesmodernimwebemSe začátkem školního roku vyšla již třetí e-kniha Jiřího Lexe o tvorbě webu. Novinka Začínáme s Moderním Webem je však oproti dvěma předchozím knihám odlišná. Jde o příklad vytvoření jedné konkrétní responzivní webové stránky za pomoci jazyků HTML a CSS popisované krok za krokem.

V nejbližších dnech vyjde nová kniha. Nejde sice o úplnou novinku, jelikož kniha má již předchozí papírové vydání a nyní autor chtěl i elektronickou verzi. Jedná se o tři povídky o muži a jeho vztazích se třemi ženami. Ač mají stejné jméno, každá je trochu jiná. A jména žen jsou názvem celé knihy – Dana.

Dále se můžete těšit na rozvinutí příběhu Jacka a delfínka od Saši Sandras. Debut připravuje i pan Kašpárek či paní Jirkovská. A zahálet nebudeme ani po létě, jelikož chystáme kupříkladu další díl turistického průvodce či i nějaké e-knihy zdarma.

Jsi 2871. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.