fbpx

Jarní výkvět nových e-knih

Od naší poslední vydané e-knihy uběhly dva měsíce. Nelenili jsme však a připravovali jsme pro vás další díla. Nyní, se začátkem jara, jsme čtyři novinky vypustili na trh. Jde o naše osvědčené autory (Jiří Glet, Jitka Závodná a Saša Sandras) a doufám, že si novinky najdou své čtenáře. A co, že jsme vypustili do světa ze začátkem dubna?

Turistický průvodce VII

Již sedmý (předposlední) díl úspěšné série turistických průvodců Jiřího Gleta. Aktuální díl je zaměřený na střední Slovensko. Kniha obsahuje opět 21 výletů, jejichž základem jsou středoslovenské hrady, zámky a kaštely. Přijměte však rovněž pozvání do středoslovenských měst se slavnou hornickou historií, kde stopy středověkého bohatství zanechaly svůj nesmazatelný otisk.

Tak pojď..

Znáte náš společný projekt se spisovatelkou Saša Sandras Tři věty? Jde o facebookovou stránku, na které s pravidelnou nepravidelností publikujeme příběhy různých žánrů, které se skládají vždy ze tří vět. Saša Sandras je pravidelnou přispěvovatelkou. A právě z některých třívětých příběhů vznikly rozvinuté příběhy. Kniha Tak pojď.. Obsahuje celkem jedenáct povídek. Některé jsou veselé, úsměvné, jiné nostalgické, emotivní, s přírodní tématikou. Ve všech povídkách je však kousek lásky, a ta má mnoho podob.

>> Více informací o knize

Osudy válkou změněné II

Volné pokračování sbírky příběhů ovlivněných 2. světovou válkou. V druhém dílu je obsaženo celkem 13 příběhů, které se znovu opírají o skutečné historické události. Těžká doba válečného a poválečného období odkryla v lidech nejutajovanější vlastnosti a ukázala charaktery v kritických situacích. Přinesla zrady, křivdy, a objevila velké i malé hrdiny.

>> Více informací o knize

Drahé kameny

Spisovatel Jiří Glet (autor série turistických průvodců) sepsal pro magazín Art9.cz sérii článků zaměřených na drahé kameny a kovy. Jelikož jde ve výsledku o ucelené dílo, vydali jsme tyto články v souhrnné e-knize, která je navíc doplněna fotografiemi. Kniha je k dispozici zcela zdarma a je takový malý dárek našim čtenářům.

>> Více informací o knize

Jsi 2273. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.