fbpx

Jaký dárek manželovi? Zeptali jsme se mužů, co by rádi dostali

1. Hudba a technika

Tomáš je fanouškům technologických novinek. Byl by proto mile překvapen, kdyby si pod stromečkem našel kvalitní tablet a vedle ní zůstalo ještě místo na jeho další zálibu – hudbu.

„Jako vánoční dárek bych rád dostal kvalitní tablet, který bych mohl brát s sebou a nahradil by mi tak počítač.

Také bych toužil po jakékoli nové kytaře, abych si tak mohl vylepšit mou sbírku a dobrých sluchátkách, se kterými bych mohl poslouchat moji oblíbenou hudbu. Nepohrdl bych ani dobrým rumem.

Kdybych měl opravdu neomezené možnosti a mohl bych si přát cokoli, chtěl bych malou živou pandu, protože je to nejkrásnější zvířátko a bavilo by mě, kdybych se s ní mohl stále po práci hrát a relaxovat tak. “

2. Kniha a model

Mojmír si zase nejlépe odpočine při dobré knize. I když má doma velkou sbírku, vždy ho potěší další kousek například z fantasy literatury nebo něco zajímavého o cestování, námořnících či geografii.

„Kromě knih by mě potěšil nový model. Mohla by to být například pěkná historická loď. Rád si skládám takové skládačky, které pak mohu vyložit v bytě a je to zároveň i můj oblíbený bytový doplněk. “

Nejlepší možností je proto vždy se zaměřit na jejich záliby, když jim přibude nějaký nový kousek do sbírky, kterým se mohou pochlubit i před svými kamarády.

3. Sportovní hodinky a ponožky

Václavova přání se odvíjejí od jeho sportovní záliby. Jelikož by si chtěl vylepšit některé své výkony, pomohly by mu v tom speciální hodinky. „Určitě bych se potěšil sportovním hodinkám z vyšší řady.

Dnes už běhám i traily, výškoměr a kvalitnější sumář po běžeckých výkonech mi vědí napovědět více o mé formě a progresu.

Samozřejmě, pokud si pod stromečkem najdu dobrou knihu či ponožky, radost bude stejná jako u zmíněných hodinkách.

4. Dálniční známka

Někdy mužů potěší i ty nejběžnější a praktické dárky. Ušetří jim to některé náklady a tak jim zůstane více peněz pro věci, které by si chtěli koupit sami. Udělal by mi radost i dárek pro manželku. Například krásná kabelka, která by ji slušela by potěšila i mě.

„Mě jako muže nejvíce potěší roční dálniční známka. Můj otec mi ji dává jako dárek posledních pět let a to je pro mě moje nej, „vysvětluje Dušan.

Jsi 734. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.