fbpx

Italština online pro začátečníky a samouky

Rádi objevujete svět? Rádi se vzděláváte a neustále se rádi učíte novým věcem a znalostem? Pak je zde pro vás další jedinečná příležitost. Vyzkoušejte si italštinu pro samouky.

Itálie je země nových možností. Z každé strany této země je nějaké výjimečné moře, které sahá až k písčitým plážím samotné Itálie. V Itálii leží také dva státy, jedná se o Vatikán a San Marino. Najdete zde nejenom krásné pobřeží a teplý přímořský vzduch, ale také bohatou kulturu. Lidé často navštěvují Řím jedno z nejkrásnějších a nejúžasnějších měst samotné Itálie.

Řím je také hlavním městem Itálie, a to již od roku 1870. Ovšem nesmíme zapomínat ani na další kulturní památky, které jsou pro Itálii významné, jako je Colosseum, samostatné Benátky – město ležící na moři, Doge´sPalace, SistineChapel, VatikanMuseums a mnohá další zajímavá a historicky významná místa.

Italština online je skvělá pro začátečníky

Nyní přejdeme na italštinu. Ta je překrásným jazykem a již mnohokrát se umístila na předních příčkách, když se volil světově nejkrásnějších a nejlíbivější jazyk. Patří jí přední místa i dodnes. Stačí se jen na chvíli zaposlouchat do italštiny a hned budete vědět, že je to úžasný jazyk, který byste také chtěli umět.

Stačí tomu věnovat chvilku času, a pokud máte nadšení a rádi se přiučíte něčemu novému, tak vám nic nemůže bránit v tom, abyste se naučili alespoň základní pozdravy a běžné denní fráze. Právě v tom případě je na místě italština online.

Až budete plánovat další dovolenou, bude to jistě Itálie, kde se seznámíte s místními obyvateli. Ti z vás budou nadšení, protože si rádi pohovoří s jakýmkoliv cizincem v jejich rodném jazyce. Nemusíte si dělat starosti ani s nářečím, protože to je v každém městě trochu jiné. Dá se říct, že každá oblast má svůj přízvuk a svůj vlastní typ nářečí. Základní slůvka jsou však všude stejná. A to ať jste v Itálii, Vatikánu, San Marinu nebo navštívíte jiné celosvětové město, kde se můžete potkat s migranty, kteří budou mluvit právě italsky.

Jsi 423. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.