Angličtina pro radost

Angličtina pro radost

série e-knih pro vaši lepší angličtinu

Studujete pár let angličtinu a neumíte si říct ani o vodu? Jste věční začátečníci a neposunuli jste se ve vaší angličtině dál? Chtěli byste více cestovat, získat lepší pracovní příležitosti nebo se třeba všude domluvit? Nevyhovují vám klasická učebnice?

Série e-knih Richarda Ludvíka Angličtina pro radost je tak určená přímo pro vás. Budete v nich nenásilně procvičovat slovíčka v krátkých mini-příbězích a rozhovorech. Budete číst anglicky, překládat do češtiny, procvičovat slovní zásobu i fráze a zlepšovat se. Výhodou je česká výslovnost všech slovíček uvedená na konci e-knih. 

Učte se gramatiku přirozeně a bez vysvětlování. Nečekejte na zítra, začněte ještě dnes.

o e-knihách

Angličtina pro radost I. Začátečníci

anglictina-pro-radost-1-tablet

Anglicko-česká e-kniha pro začátečníky. 

Žádné vysvětlování gramatiky, žádná doplňovací cvičení, ani 30 nových slovíček na jedné stránce. Nic takového. V této e-knize najdete základní anglické texty a rozhovory na cestování a další životní situace. 

Budete číst anglicky, překládat do češtiny a tak se zlepšovat. Postupným procvičováním bez biflování. To by vás mohlo bavit, ne? 

Také se automaticky seznámíte s přítomným a pak s budoucím časem a procvičíte si kolem 450 nejzákladnějších anglických slovíček.

0
krátkých textů
0
krátkých rozhovorů
0
slovíček k procvičení

Angličtina pro radost II. Mírně pokročilí

anglictina-pro-radost-2-tablet

Druhý díl anglicko-české e-knihy určené mírně pokročilým studentům.

Budete procvičovat 600 slovíček v krátkých mini-příbězích a rozhovorech. Můžete očekávat procvičení minulého času a zlepšení vaší anglické výslovnosti. 

Budete číst anglicky, překládat do češtiny a tak se zlepšovat. Důležitá slovíčka a fráze se v těchto originálních textech hodně opakují. 

Jak rychle to projdete, záleží jen na vás. Líbil se vám první díl pro začátečníky nebo vám nevyhovuje klasická učebnice? 

0
krátkých textů
0
krátkých rozhovorů
0
slovíček k procvičení

Angličtina pro radost III. Středně pokročilí

anglictina-pro-radost-3-tablet

Třetí díl anglicko-české e-knihy určené středně pokročilým studentům.

Díky 39 dialogům a 36 krátkým uspořádaným textům v angličtině a s českým překladem každého textu opět posunete svou angličtinu. Všechno bylo napsáno jen v 860 slovíčkách pro středně pokročilé. 

Angličtina může být opět zábava a vy můžete číst s radostí. Budete potřebovat jen mobil, počítač, tablet nebo čtečku e-knih a trochu času, třeba na cestě do práce. 

0
krátkých textů
0
krátkých rozhovorů
0
slovíček k procvičení

koupit e-knihy

o autorovi

Richard Ludvík

Richard Ludvík žil víc než 2 roky ve Spojených Státech. Po návratu do Čech, začal vyučovat angličtinu. v současné době úspěšně vyučuje v Českých Budějovicích a okolí, což je jeho hlavní pracovní činnost. Nejen pro své studenty, ale pro všechny, kteří by se rádi domluvili anglicky v zahraničí, připravuje studijní materiály.

Články o autorovi: