1. konference o online marketingu v Mladé Boleslavi

Jdete s dobou a cílíte svoji reklamu i na sociální sítě? Bravo. Pokud v tomto oboru marketingu občas tápete a potřebujete mírně popostrčit správným směrem, pak přesně pro vás jako stvořený je 1. ročník konference o online marketingu, který se bude konat v Mladé Boleslavi ve středu 13. září 2017 v hudebním sále Domu kultury v Dukelské ulici. Termín zahájení akce je stanovený na 15.00 hodin. Předpokládaný konec bude ve 20.00 hodin.

Provozujete vlastní e-shop a už vám došly veškeré nápady, jak zdvihnout vaše tržby? Možná, že se v online marketingu nepohybujete jako ryba ve vodě, a proto v tom plavete. Ale od toho však existují jiní, kteří vám umějí poradit. Jen najít ty správné odborníky, jejichž zkušenosti vám ve vašem podnikání pomohou. A jde to i s humorem. Přesvědčte se sami.

Online marketing, linkbuilding, kampaně, obsah

Co to je ten online marketing? Propagace sama sebe prostřednictvím internetu za účelem zvýšení návštěvnosti a zisku. Ne, SEO není zaklínadlo, i když to na první pohled tak vypadá. Nejste-li s ním velcí kamarádi, je třeba to změnit. Vaše webové stránky by měly být totiž pro internet natolik dobře čitelné a optimalizované, aby vám přilákaly co nejvíce návštěvníků. A návštěvník, to může znamenat také následný prodej a bod pro vás. Ruku v ruce s tímto jde i lepší konverze. Ne nadarmo se říká, že obsah je král.

Linkbuilding je zjednodušeně řečeno budování nebo získávání zpětných odkazů, které vedou k propagaci webové stránky. I tato činnost vyžaduje důmyslné nastavení a není tak jednoduchá, jak se na první pohled může zdát.

Odborníci na slovo vzatí

Připravovaná konference bude nabitá informacemi a se svými zkušenostmi s online marketingem se s vámi podělí přední čeští odborníci v tomto oboru. Ať už je to SEO specialista Pavel Ungr, mentorka obchodních dovedností Elena Olivarez, online marketér Jan Tichý a linkbuilder a online marketér Michal Husák. Všichni budou zároveň připraveni zodpovědět všetečné otázky z řad publika. Téma? Jak jinak než online marketing v praxi.

Pavel Ungr se problematice SEO věnuje již 10 let, za tu dobu nasbíral hromadu zkušeností, se kterými se s vámi rád podělí. Elena Olivarez vás možná naučí, jak prodat jakýkoliv produkt či službu a mít konečně úspěch. Jan Tichý vás provede webovou analytikou, jak správně měřit a vyhodnocovat výsledky. A Michal Husák vám ukáže, jak si poradit s linkbuildingem.

Předprodej vstupenek zahájen

Kdo chce mít svoji židli na konferenci jistou, určitě využije možnost předprodeje vstupenek na této adrese www.kurzmarketingu.cz , jejichž cena je v předprodeji dokonce výrazně nižší. Jednotlivá místa se postupně vyprodávají, proto čekat na nákup vstupenky až těsně před zahájením akce nemusí být tou nejlepší volbou. Co když se na vás již volná židle nedostane?

Koupit vstupenku

Jsi 966. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.