Zapomenout na lásku

obal - zapomenout na lásku

Romantický western o jednom bezhlavém útěku do divočiny Západu.

Cena e-knihy:

Dostupné formáty:

O knize

Zapomenout na lásku je první díl romantického westernu o jednom bezhlavém útěku do divočiny Západu.

Nell je mladá bohatá dívka z Bostonu, kterou zoufalá životní situace přiměje k útěku daleko od domova, do drsné divočiny Západu. Je to jemná, kultivovaná dáma, zvyklá na pohodlí a komfort. Před jistou smrtí ji zachrání neznámý jezdec. Zůstane jen u tohoto setkání nebo se jejich vztah bude dál rozvíjet? Podaří se Nell uniknout svému snoubenci?

Jack je toulavý kovboj, bez majetku, bez domova. Jediné co má, jsou jeho zásady a přesvědčení. Dívka, kterou zachránil v pustině, je pro něj od samého začátku záhadou. Je tajemná, velmi kultivovaná a ze všeho vyděšená. Jediné, co se od ní dovídá je, že prchá před svým snoubencem. Přesto, že jej dívčino chování znervózňuje a sám sebe přesvědčuje, že to není žena pro něj, nakonec podléhá jejímu jemnému kouzlu. Ale budou pro něj důležitější společenské rozdíly a jeho zásady, než ryzí cit, který se mezitím rozhořel?

  • Vydáno: květen 2015
  • Číslo publikace: 13
  • ISBN pro epub: 978-80-88061-29-8
  • ISBN pro mobi: 978-80-88061-29-8
  • ISBN pro pdf: 978-80-88061-31-1

Externí odkazy:

Koupit e-knihu

Pozn. Všechny uvedené obchody nabízejí ukázku zdarma

Články a recenze

Externí odkazy:

Našli jste nebo jste nebo napsali článek či recenzi o této knize? Dejte nám vědět a my sem přidáme odkaz.

Kniha na knižních databázích:

Z recenzí vybíráme:

"Krásný a romantický příběh s hloubkou, která vás do sebe vtáhne, ani nevíte jak. S hlavními postavami, Jackem a Nell, jsem nadšeně kráčela ve stopách jejich příběhu a zvědavě očekávala, co dalšího se bude dít…"
Alois JIRÁSEK - Èeskoslovensko
Rajda
čtenářka
"Kniha se vychyluje ze současných trendů i doby, díky ní lze nahlédnout do zcela odlišných poměrů a lidského bytí v ne zrovna bezproblémové časové linii."
Alois JIRÁSEK - Èeskoslovensko
Pája Krejčí
levandulovakomnata.blogspot.cz

O autorce:

Salma Blanco

Autorka, píšící pod jménem Salma Blanco, pochází z Českomoravské Vysočiny. V současné době žije se svými dvěma dětmi a přítelem poblíž Brna.
Psaní se věnuje již dlouhou dobu, ale publikovat svá díla začala až v současnosti. A protože jí učarovala romantika Divokého Západu, a téhle lásce zůstala věrná po celý život, píše knihy právě z tohoto prostředí. K jejím velkým vzorům patří v první řadě Zane Grey, Jack Schaefer, Bob Hurikán a další. Její knihy jsou však oproti klasickým westernům blíže červené knihovně, více se zaobírají vztahy a emocemi, než prostředím. Všemi knihami se prolíná hledání pravé lásky, komplikované vzájemným neporozuměním muže a ženy a samozřejmě nepředvídanými zvraty osudu.

Z edice vybíráme:


sdílej:
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail