Zájezdy do Vietnamu – na co se zaměřit?

Zájezd do Vietnamu si můžete vybrat dle části Vietnamu, kterou chcete poznat. V severní části Vietnamu se nachází velmi hornatá oblast SaPa, kde žijí etnické menšiny. Nachází se zde hlavní město Hanoj, jehož historickém centrum zůstalo zachováno díky tomu, že bylo válkami téměř nedotčeno.

vietnamJaká místa si nemůžete nechat ujít ve středním Vietnamu? Střední Vietnam je ideálním poznávacím zájezdem pro milovníky historie. Lze zde strávit také dovolenou, nebo část dovolené, na překrásných plážích. Můžete se potápět v nádherně čisté vodě, pozorovat exotické barevné ryby a korálové útesy.

Jižní část Vietnamu můžeme nazvat pobřežní oblastí s krásnými plážemi, ale také mnoha památkami. Navíc je zde celoročně teplé a vlhké počasí.

Zájezdy do Vietnamu s profesionálními průvodci!

Věděli jste, že…?
Nejčastějším příjmením ve Vietnamu je Nguen? Má ho zhruba 40 % obyvatel!
Legenda říká, zátoka Ha Long vznikla tak, že drak sesoupil z moře do řeky?
Nejteplejším místem ve Vietnamu je město Ca Mau? Celoročně se zde teploty pohybují kolem 30°C.

Mnoho zajímavých informací se dozvíte díky průvodcům CK Arkadia. Zájezdy do Vietnamu s cestovní kanceláří Arcadia. Cestovní kancelář pořádá zájezdy do Vietnamu více, než 10 let. Zákazníci jsou se službami CK velmi spokojení, mnoho z nich si splnilo svůj sen. Vyberte si jeden z komfortních zájezdů.

Jsi 952. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.