Únorové slevy

A je tu únor. Zimní počasí přeje čtení. Stejně jako každý měsíc jdeme čtenářům naproti výhodnými nabídky několika našich e-knih. V únoru nás čeká několik významných dnů, kterými jsme se inspirovali a podle kterých jsme vybrali knihy do slevy. Akční ceny platí po celý měsíc.

14. února je svátek zamilovaných. Nejen tento významný den nás inspiroval k výběru knihy Láska není minulost od Jaroslavy Hofmanové. Zajímavoslí je, že v knize je postava jménem Valentina. Kniha je nyní k dostání ze pouhých 55 Kč.

Když přeskočíme Světový den léčby zvukem či Světový den sociální spravedlnosti a Mezinárodní den boje proti kolonialismu, zastavíme se u Mezinárodního dne průvodců cestovního ruchu (21.2.). Ze sérii turistických průvodců Jiřího Gleta vybíráme prozatím poslední díl – Turistický průvodce III. Tento díl je v únoru ke stažení za pouhých 70 Kč.

21. 2. je Mezinárodní den mateřského jazyka. U nás je mateřským jazykem je čeština a proto jsme vybrali knihu Tikot Ivana Kašpárka, která si krásně pohrává s jazykem. K obdivu českého jazyka Vám nyní postačí 70 Kč.

22. 2. je den sesterství. Vyloženě příběh o sesterství nemáme. Přeneseně lze však říci, že sbírky povídek Karla Čapka Povídky z jedné kapsy a Povídky z druhé kapsy jsou jako sestry. Obě tyto knihy jsou nyní ke stažení po 10 Kč.

 

 

Vybíráme za naší edice:

„Je to průnik do reality. Je plno žen, které musí bojovat se životem samy jako matky samoživitelky bez jakékoli podpory okolí. Vychovávat dítě je těžké, ale Karolína neměla odkud čerpat informace o dětech a výchově…“
– Úryvek z recenze knihy Víc než láskaJsi 424. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

sdílej:
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.