Únorové slevy

A je tu únor. Zimní počasí přeje čtení. Stejně jako každý měsíc jdeme čtenářům naproti výhodnými nabídky několika našich e-knih. V únoru nás čeká několik významných dnů, kterými jsme se inspirovali a podle kterých jsme vybrali knihy do slevy. Akční ceny platí po celý měsíc.

14. února je svátek zamilovaných. Nejen tento významný den nás inspiroval k výběru knihy Láska není minulost od Jaroslavy Hofmanové. Zajímavoslí je, že v knize je postava jménem Valentina. Kniha je nyní k dostání ze pouhých 55 Kč.

Když přeskočíme Světový den léčby zvukem či Světový den sociální spravedlnosti a Mezinárodní den boje proti kolonialismu, zastavíme se u Mezinárodního dne průvodců cestovního ruchu (21.2.). Ze sérii turistických průvodců Jiřího Gleta vybíráme prozatím poslední díl – Turistický průvodce III. Tento díl je v únoru ke stažení za pouhých 70 Kč.

21. 2. je Mezinárodní den mateřského jazyka. U nás je mateřským jazykem je čeština a proto jsme vybrali knihu Tikot Ivana Kašpárka, která si krásně pohrává s jazykem. K obdivu českého jazyka Vám nyní postačí 70 Kč.

22. 2. je den sesterství. Vyloženě příběh o sesterství nemáme. Přeneseně lze však říci, že sbírky povídek Karla Čapka Povídky z jedné kapsy a Povídky z druhé kapsy jsou jako sestry. Obě tyto knihy jsou nyní ke stažení po 10 Kč.

 

 

Vybíráme za naší edice:

Plánujete navštívit Moravskoslezský, Olomoucký nebo Zlínský kraj? Právě pro vás jsme vytvořili další díl Turistického průvodce.Jsi 302. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

sdílej:
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.