Titulka e-knihy 2016

Máme za sebou druhý ucelený kalendářní rok. Stejně jako za rok 2015 bychom rádi vybrali nejzajímavější titulní obrázek vydané e-knihy za právě uplynulý rok. A stejně jako loni bychom tak rádi učinili s pomocí co nejvíce vašich hlasů. Připravili jsme tedy anketu o nejzajímavější titulku roku 2016, která běží na samostatné poddoméně titulka.kknihy.cz.

Za rok 2016 jsme vydali o 3 knihy více než v roce 2015 – celkem 21 knih. Z těchto knih jsme vybrali 8 titulek napříč žánry tak, aby se neopakovali podobné podobné či více knih ze sérií. Na vás nyní je, vybrat tři nejzajímavější. tyto tři nejzajímavější titulky e-knih seřaďte na pomyslné stupně vítězů a odešlete nám váš hlas. Titulka na vašem prvním místě získá 3 body, na druhém místě 2 body a na třetím místě 1 bod. Ze součtu všech bodů pak vyjde vítězný obrázek.

Za odeslaný hlas pro vás máme jako poděkování malý dárek v podobě e-knihy Karla Čapka „Hordubal, Povětroň, Obyčejný život“ zdarma ke stažení – po odeslání ankety se zobrazí slevový kód, který můžete použít na webu.

hlasování na titulka.kknihy.cz >>

Nominované titulky:

 

Vybíráme za naší edice:

Jaký je život s nymfomankou? příjemné i stinné stránky vám poodhalí Deník Jacka Novotného, který volně navazuje na knihu Virtuálně.Jsi 544. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

sdílej:
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.