Slevy knih na červen

Červen nám začal pěkně vesele. Hned první den měsíce byl věnovaný dětem, které měly svůj Mezinárodní den. Pro nás je to inspirace a věnujeme jim jednu knihu za zvýhodněnou cenu. Knih pro děti a mládež máme v nabídce několik a pro zvýhodněnou akci jsme vybrali básničky Jany Štromajerové Letem dětským světem, která má navíc roční narozeniny od vydání. Kniha je nyní za pouhých 59 Kč.

Další zajímavý den připadá na 5. června. Jde o Den rozvoje a vzdělání dospělých. Vzdělávání totiž je potřeba celý život a rádi vám pomůžeme. Například zvýhodněnou nabídkou na knihu Angličtina jedna pět II od Richarda Ludvíka. nyní je možné knihu pořídit za 85 Kč.

Další dvě knihy pro akční slevy jsou inspirovány Dnem hrdosti, který připadá na 21.6. Buďme hrdí na české osobnosti literatury. Od Karla Čapka zlevňujeme knihu tří příběhů Hordubal, Povětroň, Obyčejný život, která je nyní k dostání za 29 Kč. A pokud vás zajímají nelehké osudy našich osobností, doporučujeme knihu Martiny Bittnerové Zapomenuté osudy, která je nyní za cenu 69 Kč.

všechny uvedené slevy platí po celý měsíc červen.

Vybíráme za naší edice:

„Poznatky pro tvorbu jsem sbíral celý život. Knihu pak plánoval nejméně dva roky a tvorba trvala dva měsíce. Další měsíce se už jen řešili věci okolo, jako korektury a hledání vhodného nakladatelství.“
Jiří Lex o své knize Moderní WebJsi 100. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

sdílej:
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.