Skluzavka S-line vaše děti spolehlivě udrží celý den venku

Zabavit děti na celé odpoledne, aby se nerady vracely z venku na večeři, to je umění. Vysedávání u počítače omezíte vhodnými zábavními a herními prvky, které umístíte na svoji zahradu, do vnitrobloku, případně jimi vybavíte plácek za domem. Předškoláky potěší skluzavka S-line, motokáry, děti školního věku se vydovádí u basketbalových košů, mezi fotbalovými brankami a prolézačkami.

Bezpečná skluzavka S-line zastoupí dosud známé skluzavky

V čem je zrovna skluzavka S-line tak jedinečná? Stejně jako další herní prvky jsou i skluzavky S-line vyráběny v belgické firmě KBT. Důraz se klade na bezpečnost dětí a kvalitu materiálu. Oproti jiným skluzavkám jsou tyto skluzavky S-line o pětadvacet centimetrů delší, jsou vybaveny vyššími bočnicemi a pozvolným vedení. Tím je dosaženo maximální bezpečnosti dětí, jimž je znemožněno přelézání bočnic a rovněž riziko vylétnutí ze skluzavky je nulové.

Skluzavky S-line Mají vyšší dojezdovou část, proto je možné pod skluzavku umístit více písku z pískoviště nebo jiné měkké materiály, jež zmírňují bolestivost dopadu. Díky vyššímu dojezdu se dětem lépe vstává a nezdržují se zbytečně v této finální fázi. Vždyť známe situace, při nichž méně obratné či malé děti brzdí provoz na skluzavce a seshora sjíždějící děti by mohly způsobit těm dole zranění. Minimalizace úrazů je krédem výrobců všech doplňků a příslušenství na dětská hřiště.

Pozitivem, jež nabízí společnost KBT při odběru skluzavky S-line, je rychlá expediční doba. Pokud si vyberete skluzavku dnes, v několika dnech už vám může stát na zahradě. Záruční doba na skluzavky S-line je sedmiletá, což jen potvrzuje jakostní hodnoty od výrobce, jenž věří v kvalitu dodávaných herních prvků. Skluzavky neztrácejí na kvalitě ani vlivem vnějších vlivů.

Jsi 1128. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.