Ruční mytí aut od společnosti United-C

Ruční mytí aut je pro váš vůz mnohem účinnější a šetrnější, než umytí u klasické myčky. V běžné myčce se může váš lak poškrábat či prodřít. U ručního mytí tyto nehody nehrozí. Ruční mytí je šetrnější a podstatně účinnější než to klasické. Díky různým specifickým nástrojům, které ke své práci používáme, je umytí vašeho auta ještě důkladnější a déle vydrží.

Ruční mytí automobilu je šetrné

Jak již bylo zmíněno, ruční mytí je oproti tomu klasickému mnohem šetrnější. Nebudeme používat na všechny části vozu jeden přípravek, jak tomu mnohdy bývá. Nejsme v oboru nováčky, tudíž víme, jaké prostředky se na vaše auto hodí a jak je správně použít. Díky specifickým nástrojům se dostaneme i na hůře dostupná místa, která mnohdy sehrávají velkou roli při korozích vozu. Špína, kterou nevidíte, je usazená například pod nárazníky nebo koly a vy si s ní tak můžete zadělávat na nepříjemné koroze. Tyto nehody nejsou nikomu příjemné, tudíž jim včas přejděte. Jsme šetrní nejen k vašemu vozu, ale také k životnímu prostředí. Vyčistíme jak váš interiér, tak karoserii. Vaše auto, kterým pojedete domů, bude vonět novotou.

S UNITED-C to jde rychle a jednoduše!

Ruční mytí aut je velmi rychlé a také účinné. Za pouhým 249 Kč od nás můžete získat umytí automobil, který bude zářit novotou. Jsme odborníci v oboru, kteří mají letité zkušenosti. O svěřená auta se staráme s citlivostí sobě vlastní a zákazníkovi vždy předáme kvalitně umytý a ošetřený vůz. Průlomové bezkontaktní technologie, které u nás využíváme, se postarají o to, že vaše auto bude v našem autosalonu v opravdu dobrých rukách. Při své práci nepoužíváme žádné drastické a tvrdé kartáče, které by vašemu vozu mohli ublížit. Náš zákazník si vždy odveze auto, které je provoněné, čisté a ošetřené tak, aby majiteli dělalo ještě dlouhá léta radost. Jsme ohleduplní a ke svěřeným vozům přistupujeme velmi vřele. Oprava ALU disků od společnosti United-C.

Jsi 892. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.