fbpx

Reklamní propisky a pastelky jsou vhodným oceněním

Organizujete studentskou olympiádu, dětský den se soutěžemi, nebo se připravujete na soustředění či letní tábor? V povinné výbavě by neměly chybět také ocenění a dárky pro vítěze sportovních, vědomostních a tábornických disciplín. Inspiraci pro pořízení dárků pro mladé sportovce, studenty a táborníky přináší studio Printek, které je zaměřeno na výrobu a potisk propagačních předmětů, jako jsou reklamní propisky, tužky, pastelky, textil a další.

Obdarujte vítěze soutěží dárky, jako jsou reklamní propisky, oblečení a čepice

Praktické oblečení, čepice s kšiltem proti sluníčku, deštníky, reklamní propisky, tužky a pastelky nikdy neurazí žádné dítě a mládežníka. Pokud si nevíte rady, jak zorganizovat a získat dostatek cen pro různé sportovní a zábavné soutěže na dětských akcích během školního roku a při prázdninách, nestyďte se oslovit známé a rodiče svěřených dítek. Odměnou za zakoupení a pořízení reklamních předmětů pro ně může být přínosná účast při vlastním propagačním potisku produktů.

Na výběr máte užitečné kancelářské potřeby, reklamní propisky, pastelky s potiskem, propagační textil, které budou opatřeny logem spřízněné firmy spolu s názvem sportovního klubu či táborového oddílu. Při nedostatku fantazie, jaké předměty pořídit a jakou formu propagace zvolit, neváhejte oslovit grafiky a pracovníky studia, kteří jsou připraveni pomoci, navrhnout ideální reklamu a v rychlosti a levně konkrétní předměty dodat. Na firemním webu jsou stovky produktů, z nichž si můžete vybrat užitečné odměny pro děti a mládež, jež budou úměrné jejich věku a zaměření. Ceník produktů a různých forem potisku je k nahlédnutí rovněž na stránkách printek3d.cz. V pohodlí domova si uděláte představu o konečné ceně.

Jsi 1929. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Z nabídky našich e-knih vybíráme:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.