pro recenzenty

Nabízíme občasnou i pravidelnou spolupráci pro recenzenty námi vydaných knih.

Píšete recenze? Dáme Vám knihu zdarma!

Pokud píšete recenze o knihách a máte zájem o některou z našichch knih, nabízíme její zvýhodněný nákup či knihu zdarma. Jak velké zvýhodnění nakonec nabídneme se odráží na hodnotě Vaší rezenze. pokud máte zájem o některou z níže uvedených knich, popište nám, kde by recenze byly vystaveny, pokud máte údje o návštěvnosti webu i některé Vaše předešlé recence.

Pro získání knihy zcela zdarma požadujeme:

  • Umístění recenze na funkčním a navštěvovaném webu (min. S-rank 2). Web musíme schválit předem.
  • V recenzi budou v textu tři funkční odkazy na náš web (na hl.stránku, na stránku s knihou a libovolnou další – např. na obchod). Je zakázáno odkazům přiřazovat atribut rel=“nofollow“.
  • Odkaz na recenzi bude na webu databazeknih.cz. Můžete tak učinit sami, nebo tak učiníme my (jedná se vlastně o zvýšení návštěvnosti Vašeho webu).
  • Recenze (či její zkrácená verze) bude také min. na jednom webu prodejce. Tato recenze již nemusí mít odkazy a výběr webu je libovolný (doporučujeme: palmknihy, erading, alza, rajknih, ..)
  • Vyhrazujeme si právo na použití textu na dalším webu dle našeho uvážení. Pokud bude recenze zajímavá, je možné její využití u nás na webu, některém partnerském webu či jako propagační text (námi zakoupená reklama). U takto uveřejněné recence pochopitelně ponecháme vaše jméno či přezdívku.

Jak postupovat?

Pokud máte zájem o knihu na recenzi, kontaktujete nás na email recenze@kknihy.cz – obratem se Vám ozveme.

Knihy k recenzi

všechny knihy k recenzi

Z nabídky vybíráme:Vybíráme za naší edice:

Doma je teplíčko,
venku vládne zimní čas.
A tu zasněženou pohádku
pro děti na okna nakreslil mráz.

– ukázka veršů se sbírky Zimní veršování.
sdílej:
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

1 odpověď

  1. 2016-03-03

    […] recenzenta a nakladatele (ev. prodejce) by měla být samozřejmě výhodná oboustranně. Kniha zdarma pro blogera by měla být vyvážena přínosem recenze i druhé straně. Bloger by měl nabídnout web […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.