Příběh o ztracené cestě

Příběh o ztracené cestě

Fantasy příběh

Olga Chmurovičová

O knize

Napadlo vás někdy, proč se v lidských bájích všech civilizací a dob objevují postavy víl, čarodějů, nymf a vodníků? Kam se poděli všichni ti skřítci a permoníci, kteří našim prapředkům tu a tam zkřížili cestu? Kde jsou obři a trollové, draci a mořští hadi? Žili snad kdysi nebo fantazie lidí všech kultur jednoduše nemá hranic? Proč jsou si ty příběhy ale tak podobné?

Pojďme se vydat do světa oněch prastarých bytostí, do světa úzkostlivě skrývaného lidským zrakům. Podívejme se na jejich tajuplný život očima mladého elfa, prožijme s ním jeho nelehký výcvik a vydejme se s ním na strastiplnou cestu, kterou stejně jako tisíce jiných před ním musel podstoupit ve snaze zachránit svůj rod. Na cestu, na konci které se bude muset chtě nechtě spojit s tím, koho se nejvíc obává. S člověkem.

Vydáno: červen 2018
Číslo publikace: 72
ISBN pro epub: 978-80-7570-101-5
ISBN pro mobi: 978-80-7570-102-2
ISBN pro pdf: 978-80-7570-103-9

Dostupné formáty:

Články a recenze

o autorce

Chmurovičová Olga

Od útlého dětství se knihy staly její drogou a vyjma telefonního seznamu a dívčích románů přečetla vše, co jí přišlo pod ruku. Dobrodružné, historické, sci-fi, detektivky i přírodopisné… Od četby napínavých příběhů byl jen krůček k rozhodnutí jeden napsat.

Podpoř knihu

Ke knize jsme připravili sadu obrázků a bannerů, které můžete použít, pokud o knize budete psát.  

Dále doporučujeme

Chceš knihu zdarma?

Tuto i další naše e-knihy můžete mít zdarma, pokud vybrané dílo sepíšete recenzi.