Předokenní roleta – solárně napájená Velux SSL Solar

Předokenní rolety jsou vyšší, zato velmi efektivní, investicí. Pokud plánujete stavbu rodinného domu nebo jeho rekonstrukci, určitě nákup venkovních rolet pečlivě zvažte. Obyčejné hliníkové žaluzie nebo vnitřní roletky i ve střešních oknech vždy spolehlivě nahradí právě předokenní roleta. Solárně napájená Velux SSL Solar od prověřeného výrobce je zaručeně tou nejlepší volbou.

Co nabídne předokenní roleta – solárně napájená Velux SSL Solar

Tato venkovní roleta má spoustu výhod, pro které se ji vyplatí pořídit. Prodává se v několika rozměrových variantách, takže se pohodlně hodí na každé okno – i na to v nestandardní velikosti. Doplňuje ji dálkové ovládání na solární pohon, které tak funguje velmi efektivně. Proto předokenní roleta – solárně napájená Velux SSL Solar dokáže zachytit až 95 % všech slunečních paprsků. Rolety jsou také báječným izolačním prvkem, kdy během léta chrání vaši domácnost před přehříváním a v zimě zase proti únikům tepla pryč z domácnosti.

Jaké další přednosti má tato předokenní roleta? Solárně napájená Velux SSL Solar dokáže zcela zatemnit místnost, což oceníte především během kratších letních nocí, protože se i za světla kvalitně vyspíte. Za nepříznivého počasí poskytuje také spolehlivou ochranu samotnému střešnímu oknu, které chrání při větru nebo krupobití. Zároveň tlumí venkovní hluk.

Jak nainstalovat předokenní roletu

Tato předokenní roleta od firmy Velux se dodává k střešním oknům řady Velux INTEGRA. Pohodlně ji namontujete i zevnitř místnosti a lehce ji zkombinujete s jakýmkoliv dalším interiérovým doplňkem do svého okna. Solárně napájenou roletu Velux SSL Solar zakoupíte za výhodné ceny v e-shopu milpe.cz, kde prodávají i okna Velux, lemování těchto oken, vnitřní rolety, světlovody, sítě proti hmyzu či praktické ovládání. Pro všechny zákazníky je nyní roleta připravena za akční cenu.

Jsi 955. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.