Pohádky o čarodějích

Dostupné formáty:

  • epub
  • mobi
  • pdf

Pohádky o čarodějích

Ivana Nováková

Vítejte ve Světě čarodějů

Pod starým hradištěm sídlí velká moc i temné zlo. Když se za bouře dva pasáčci propadnou pod zem, stanou se z nich čarodějové.

Zatímco dobrosrdečný Akir chce pomáhat lidem, Dekel touží ovládnout království. A Tamae, nejmocnější kouzelnice vůbec, ukrývá nebezpečné tajemství. Mocní nesmrtelní tráví čas každý po svém, jejich cesty se však nakonec osudovým způsobem protnou.

Vítejte ve Světě čarodějů, kde si užívají zasloužený důchod Baba Jaga i Kostěj Nesmrtelný, král Rudolf vloží do uměleckých sbírek celou duši a třeba Othello nenaslouchá jedovatým řečem a používá zdravý rozum.

Ukázku zdarma je možné stáhnout na většině prodejních míst.

Články a recenze

Čtenář si tedy užije zajímavou jízdu, která je plná magie, nenávisti, bojůvek, ale i lásky.
Pohádky o čarodejích je detailne premyslená a príjemne napísaná kniha.
Jedním z nejvýraznějších prvků knihy je úžasné a vynikající vykreslení charakterů nejen hlavních postav.
Originální příběh o původu čarodějů. Dokonce mi přišlo velmi zajímavé přemýšlet nad úlohou čarodějů v dnešním moderní době.
Kniha Pohádky o čarodějích je typickou knihou určenou pro dospělé tak, jak to bylo kdysi, kdy se pohádky šířily ústním podáním, z generace na generaci.
Autorka jednotlivé příběhy vypráví stejným způsobem, jaký znám z různých pověstí
Pohádky o čarodějích bych doporučila všem, kteří mají rádi pohádkové konce a fantasy příběhy.
Kniha vám dokáže dát mnohem více, než si dokážete představit.
Těšily mě narážky na známé pohádky a bavila jsem se hledáním podobností s nimi
svižným stylem psaní čtenáře úspěšně vtahuje do svého kouzelného světa

Koupit e-knihu

O autorce

Ivana Nováková

Psát jsem začala někdy v první třídě a tehdydržela vůbec nejčistší, nejhutnější a nejvýmluvnější styl. („Máma má maso. Ema má mámu.“) Od té doby jsem se stihla zkazit četbou Maye, Ransomeho, Clarka, Jirotky,Jeroma Klapky Jeroma, Tolkiena, Austenové, Máchy, Hlaváčka či třeba Meyerové. Božské duo Pratchett – Kantůrek mě oslnilo, uchvátilo a okouzlilo, takže v tomto případě nemůže padnout o zkaženosti ani písmenko.

Články o autorce:

Další knihy autorky:

serafina-tablet

Serafína a drak

Jak by se vůči lidem zachovaly nesmrtelné a nezranitelné bytosti postrádající morální hodnoty? Co jim brání nás, křehké dvounožce, vyhubit? Možnou odpověď přináší dobrodružný příběh plný bájných tvorů se silnou romantickou linkou. Drak slouží čarodějce Elytrigii, udržuje její říši v područí strachu a dobývá pro panovnici nová území. Knížecí dcera Serafína má být nestvůře obětována, aby se zabránilo další válce. Tento osud je sice hrdinský, ovšem mimořádně hloupý. Dívka proti kruté královně povstane. Zapojí svůj důvtip a odvahu. Daří se jí získávat přátele na neočekávaných místech. A do hry pochopitelně vstupuje i láska.

Dále doporučujeme

Chceš knihu zdarma?

Tuto i další naše e-knihy můžete mít zdarma, pokud vybrané dílo sepíšete recenzi.