Pohádky o čarodějích

Vítejte ve Světě čarodějů

Cena e-knihy:

Dostupné formáty:

O knize

Pod starým hradištěm sídlí velká moc i temné zlo. Když se za bouře dva pasáčci propadnou pod zem, stanou se z nich čarodějové.

Zatímco dobrosrdečný Akir chce pomáhat lidem, Dekel touží ovládnout království. A Tamae, nejmocnější kouzelnice vůbec, ukrývá nebezpečné tajemství. Mocní nesmrtelní tráví čas každý po svém, jejich cesty se však nakonec osudovým způsobem protnou.

Vítejte ve Světě čarodějů, kde si užívají zasloužený důchod Baba Jaga i Kostěj Nesmrtelný, král Rudolf vloží do uměleckých sbírek celou duši a třeba Othello nenaslouchá jedovatým řečem a používá zdravý rozum.

  • Vydáno: září 2017
  • Číslo publikace: 62
  • ISBN pro epub: 978-80-7570-071-1
  • ISBN pro mobi: 978-80-7570-072-8
  • ISBN pro pdf: 978-80-7570-073-5

Koupit e-knihu

Pozn. Všechny uvedené obchody nabízejí ukázku zdarma

Články a recenze

Z recenzí vybíráme:

"Jednotlivé pohádky jsou psány svižně a i přes to, že jsou krátké tak jednotlivé postavy jsou hezky propracované a mají hloubku a vyvolávají ve vás řadu emocí. Díky spádu jednotlivých pohádek se při čtení nemáte šanci nudit. "
zuzca.h
Databazeknih.cz
"čtenář si tedy užije zajímavou jízdu, která je plná magie, nenávisti, bojůvek, ale i lásky"
Ivana Pásková
podporaceskychautoru.cz
"Pohádky o čarodejích je detailne premyslená a príjemne napísaná kniha."
Stanka Nichtová
fantasyknihy.eu
"Jednotlivé kapitoly oplývají velmi křehkou dynamičností, která spočívá v propojení příběhů, v nichž čas nehraje roli."
David Manek
Art9.cz
"Autorce nelze upřít originální příběh o původu čarodějů. Dokonce mi přišlo velmi zajímavé přemýšlet nad úlohou čarodějů v dnešním moderní době. "
JKU
super-trefa.cz
"Autorka jednotlivé příběhy vypráví stejným způsobem, jaký znám z různých pověstí, a pověsti nevzešly z ničeho jiného, než z ústně předávaných vyprávění z generace na generaci, z pohádek pro dospělé."
veruce
blog.veruce.cz

O autorce:

Ivana Nováková

Psát jsem začala někdy v první třídě a tehdydržela vůbec nejčistší, nejhutnější a nejvýmluvnější styl. („Máma má maso. Ema má mámu.“) Od té doby jsem se stihla zkazit četbou Maye, Ransomeho, Clarka, Jirotky,Jeroma Klapky Jeroma, Tolkiena, Austenové, Máchy, Hlaváčka či třeba Meyerové. Božské duo Pratchett – Kantůrek mě oslnilo, uchvátilo a okouzlilo, takže v tomto případě nemůže padnout o zkaženosti ani písmenko.

Z edice vybíráme: