Pohádky o čarodějích

Vítejte ve Světě čarodějů

Cena e-knihy:

Dostupné formáty:

O knize

Pod starým hradištěm sídlí velká moc i temné zlo. Když se za bouře dva pasáčci propadnou pod zem, stanou se z nich čarodějové.

Zatímco dobrosrdečný Akir chce pomáhat lidem, Dekel touží ovládnout království. A Tamae, nejmocnější kouzelnice vůbec, ukrývá nebezpečné tajemství. Mocní nesmrtelní tráví čas každý po svém, jejich cesty se však nakonec osudovým způsobem protnou.

Vítejte ve Světě čarodějů, kde si užívají zasloužený důchod Baba Jaga i Kostěj Nesmrtelný, král Rudolf vloží do uměleckých sbírek celou duši a třeba Othello nenaslouchá jedovatým řečem a používá zdravý rozum.

  • Vydáno: září 2017
  • Číslo publikace: 62
  • ISBN pro epub: 978-80-7570-071-1
  • ISBN pro mobi: 978-80-7570-072-8
  • ISBN pro pdf: 978-80-7570-073-5

Koupit e-knihu

Pozn. Všechny uvedené obchody nabízejí ukázku zdarma

Články a recenze

Články o knize:

Externí recenze:

Našli jste nebo jste nebo napsali článek či recenzi o této knize? Dejte nám vědět a my sem přidáme odkaz.

Kniha na knižních databázích:

Z recenzí vybíráme:

"Jednotlivé pohádky jsou psány svižně a i přes to, že jsou krátké tak jednotlivé postavy jsou hezky propracované a mají hloubku a vyvolávají ve vás řadu emocí, takže v některých povídkách máte pocit jakoby se postavy vynořovaly vedle vás a máte touhu je buď obejmout nebo jim klidně jednu vrazit. Díky spádu jednotlivých pohádek se při čtení nemáte šanci nudit. "
zuzca.h
Databazeknih.cz
"čtenář si tedy užije zajímavou jízdu, která je plná magie, nenávisti, bojůvek, ale i lásky"
Ivana Pásková
podporaceskychautoru.cz

O autorce:

Ivana Nováková

Psát jsem začala někdy v první třídě a tehdydržela vůbec nejčistší, nejhutnější a nejvýmluvnější styl. („Máma má maso. Ema má mámu.“) Od té doby jsem se stihla zkazit četbou Maye, Ransomeho, Clarka, Jirotky,Jeroma Klapky Jeroma, Tolkiena, Austenové, Máchy, Hlaváčka či třeba Meyerové. Božské duo Pratchett – Kantůrek mě oslnilo, uchvátilo a okouzlilo, takže v tomto případě nemůže padnout o zkaženosti ani písmenko.

Z edice vybíráme: