O KKnihy

Proč KKnihy?

Zakomponování slova Knihy je jasné. A doplňkové K na začátku značí, že naše knihy jsou Krásné, Kouzelné, Kvalitní, Kamarádské, Kolosální, Kýžené, Kultovní a jsou také Kohoutovo – což je mé jméno, jakožto zakladatele nakladatelství.

S nástupem elektronických knih jsem si okamžitě zamiloval moderní způsob čtení a to natolik, že jsem se rozhodl tvořit nový obsah a založil toto malé nakladatelství. Specializuji se tedy pouze na elektronické knihy, které tvořím s lásku a nadšením. Sám či s dalšími pomocníky.

Nakladatelství KKnihy.cz funguje od října 2014 a od té doby jsme vydali několik desítek e-knih nových autorů či nejznámějších českých klasiků. A uvítáme v našem potrfoliu každou další tvůrčí osobu, která má zájem vydat vlastní e-knihu.

Proč vydat e-knihu přes KKnihy?

  • Osobní přístup k autorům
  • Nízké ceny
  • Férové provize – většina výdělku jde autorům
  • Dbáme na grafickou podobu e-knihy
  • Pro více informací navštivte stránku Chcete vydat knihu?

Kde prodáváme?

Námi vydané e-knihy jsou k dostání také na uvedených prodejních webech:
obchod google play Palmknihy Alza O2 Active Vodafone galerie digiport eBux.cz Extrareader Arara.cz bauer media Praha ereading.cz LevnéUčebnice.cz eKnihovna.cz abz kosmas.cz databook.cz jiné-knihy.cz

Podpořte nás

Zaujalo Vás naše nakladatelství? Budeme rádi za jakoukoliv formu propagace. Na naše propagační materiály se dostanete níže uvedeným odkazem:

Propagační materiály

Chcete s námi spolupracovat?

Rádi přivítáme jakoukoliv formu spolupráce. Pro více informací navštivte stránku Chcete vydat knihu? či Pro recenzenty.  Pokud máte zájem o jinou formu spolupráce, zde jsou odpovědi na nejčastější Vaše dotazy:

Mohu dostat e-knihu na recenzi?
Ano, můžete. Záleží však kam budete recenzi psát. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte tuto stránku.
Mám zájem o reklamu na tomto web.
Standardně máme k dispozici dva čtvercové bannery 250x250px umístěné na na všech podstránkách webu. Tyto plochy jsou k dispozici přes web adexpert (zde). Přes web copywriting.cz nabízíme možnost publikace PR článku či podtextové reklamy (lze zakoupit i přímo přes paypal pod konkrétním článkem). Možnost je i individuální metoda spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Podpoříte naší akci sponzorským darem?
Naše možnosti jsou omezené a bohužel nejsme schopni poskytovat přímé finanční částky na žádné akce. Variantou však může být poskytnutí některé knihy či slevy na nákup. Touto formou jsme schopni některé akce podpořit. V případě zájmu nás s Vaší nabídkou kontaktujte.

Ministránky

Někteří autoři či knihy mají pod naší doménu samostatnou webovou stránku:Vybíráme za naší edice:

„Snažím se lidi pobavit vlastními i odposlechnutými příběhy. Mám dost smutné povolání, pracuji totiž jako řečník v pohřební službě. Pravidelně se setkávám s koncem lidské existence a přesto, a nebo právě proto ráda píšu o příbězích s dobrým koncem a ráda se o ně podělím se čtenáři.“
Jaroslava Hofmanová
sdílej:
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

komentáře 2

  1. Jitka Závodná napsal:

    Dobrý den,
    ráda bych se na Vás obrátila s prosbou o pomoc či radu. Nedávno jsem dopsala soubor povídek, inspirovaných skutečnými historickými událostmi. Nikdy jsem bohužel nic nevydala, ale ráda bych zkusila e-knihu, nějakou jednoduchou…. Myslíte, že bych mohla poslat povídky, nebo část z nich, ke konzultaci? Děkuji, J. Závodná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.