O KKnihy

Proč KKnihy?

Zakomponování slova Knihy je jasné. A doplňkové K na začátku značí, že naše knihy jsou Krásné, Kouzelné, Kvalitní, Kamarádské, Kolosální, Kýžené, Kultovní a jsou také Kohoutovo – což je mé jméno, jakožto zakladatele nakladatelství.

S nástupem elektronických knih jsem si okamžitě zamiloval moderní způsob čtení a to natolik, že jsem se rozhodl tvořit nový obsah a založil toto malé nakladatelství. Specializuji se tedy pouze na elektronické knihy, které tvořím s lásku a nadšením. Sám či s dalšími pomocníky.

Nakladatelství KKnihy.cz funguje od října 2014 a od té doby jsme vydali několik desítek e-knih nových autorů či nejznámějších českých klasiků. A uvítáme v našem potrfoliu každou další tvůrčí osobu, která má zájem vydat vlastní e-knihu.

Proč vydat e-knihu přes KKnihy?

 • Osobní přístup k autorům
 • Nízké ceny
 • Férové provize – většina výdělku jde autorům
 • Dbáme na grafickou podobu e-knihy
 • Pro více informací navštivte stránku Chcete vydat knihu?

Kde prodáváme?

Námi vydané e-knihy jsou k dostání také na uvedených prodejních webech:
obchod google play Palmknihy Alza O2 Active Vodafone galerie digiport eBux.cz Extrareader Arara.cz bauer media Praha ereading.cz LevnéUčebnice.cz eKnihovna.cz abz kosmas.cz databook.cz jiné-knihy.cz

Podpořte nás

Zaujalo Vás naše nakladatelství? Budeme rádi za jakoukoliv formu propagace. Na naše propagační materiály se dostanete níže uvedeným odkazem:

Propagační materiály

Chcete s námi spolupracovat?

Rádi přivítáme jakoukoliv formu spolupráce. Pro více informací navštivte stránku Chcete vydat knihu? či Pro recenzenty.  Pokud máte zájem o jinou formu spolupráce, zde jsou odpovědi na nejčastější Vaše dotazy:

Mohu dostat e-knihu na recenzi?
Ano, můžete. Záleží však kam budete recenzi psát. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte tuto stránku.
Mám zájem o reklamu na tomto web.
Standardně máme k dispozici dva čtvercové bannery 250x250px umístěné na na všech podstránkách webu. Tyto plochy jsou k dispozici přes web adexpert (zde). Přes web copywriting.cz nabízíme možnost publikace PR článku či podtextové reklamy (lze zakoupit i přímo přes paypal pod konkrétním článkem). Možnost je i individuální metoda spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Podpoříte naší akci sponzorským darem?
Naše možnosti jsou omezené a bohužel nejsme schopni poskytovat přímé finanční částky na žádné akce. Variantou však může být poskytnutí některé knihy či slevy na nákup. Touto formou jsme schopni některé akce podpořit. V případě zájmu nás s Vaší nabídkou kontaktujte.

Ministránky

Někteří autoři či knihy mají pod naší doménu samostatnou webovou stránku:Vybíráme za naší edice:

vyučujete webdesign, tvoříte webové stránky, nebo tomu vůbec nerozumíte, ale chtěli byste inspiraci pro svůj projekt? V tom případě doporučujeme e-knihu Moderní Web
sdílej:
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

komentářů 5

 1. Jitka Závodná napsal:

  Dobrý den,
  ráda bych se na Vás obrátila s prosbou o pomoc či radu. Nedávno jsem dopsala soubor povídek, inspirovaných skutečnými historickými událostmi. Nikdy jsem bohužel nic nevydala, ale ráda bych zkusila e-knihu, nějakou jednoduchou…. Myslíte, že bych mohla poslat povídky, nebo část z nich, ke konzultaci? Děkuji, J. Závodná

 2. Miloš Kubík napsal:

  Dobrý den, Vaše stránky mne zaujaly. Mám ve svém počítači hotovou povídkovou knížku pro děti, ze které by se – snad – dala udělat e-kníha. Chtěl bych Vás poprosit o konzultaci, radu či pomoc, je-li to možné. Děkuji, za Váš čas, přeji příjemný den, M. Kubík

 3. Rád bych Vám nabídl svoje knížky, případně i brožurky, k jakémukoliv vydání. Snad bych Vás mohl navštívit i osobně. Zatím vše vydávám vlastním nákladem, ale dále už nemohu. Proto bych přivítal Vaši nabídku pokud by mě stála pouze mé úsilí ve tvorbě. Finančně se nemohu zúčastnit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.