Novoroční slevy

Na začátek nového roku jsme připravili opět několik slev na vybrané e-knihy. Platnost zvýhodněných ceno je až do konce ledna.

Jako první e-knihu, kterou lze nyní zakoupit za zvýhodněnou cenu 85 Kč je Vetřelec v mém ňadru aneb i nemoc lze brát s nadhledem. Jedná se o poslední knihu vydanou v roce 2016 a jde o autentický příběh autorky, která v knize popisuje svůj skutečný boj s rakovinou prsu. S autorkou (Milena Kolářová) jsme také udělali krátký rozhovor, který je nyní k přečtení na webu.

Druhou knihou, kterou pro kterou dočasně upravujeme cenu je Černý jezdec od Salmy Blanco. Salma Blanca se vyžívá ve westernových příbězích, což potvrzuje i v této knize. Černý jezdec je klasický westernový příběh, který by zapadl do série rodokapsů. Kniha je nyní dostupná za 60 Kč.

Literární debut Adriany Jirkovské, s názvem Co je štěstí, jsme po celý leden zlevnily na 80 Kč. Adriana se ve svém příběhu zabývá nesnadnou životní otázku – dítě nebo kariéra? její rozhodnutí ovlivňují všichni a všechno kolem ní.

Kniha Dana Jaroslava Bálka je adeptem na náš bestseller druhého pololetí. jde o tři povídky o jednom muži a třech ženách -každá žena trochu jiná a přitom trochu stejná. Toto vyprávění o mezilidských vztazích obou pohlaví s humorným i erotickým nádechem je nyní u nás k dostání za 81 Kč.

Poslední knihou, kterou z osobní vazby, zlevňujeme na pouhých 10 Kč je Josef Prokeš: legionář a vlastenec. Knihu sestavil, pravnuk Josefa Prokeše, Pavel Kohout a z dostupných podkladů mapuje fakta legionáře, člena Sokola, ředitele Grant bio v Č.Budějovicích, ředitele legiostavby ve Veselí nad Lužnicí, předsedy SK Lužničan, odbojáře za druhé světové války a předsedy revolučního výboru – Josefa Prokeše.

Vybíráme za naší edice:

„Je to průnik do reality. Je plno žen, které musí bojovat se životem samy jako matky samoživitelky bez jakékoli podpory okolí. Vychovávat dítě je těžké, ale Karolína neměla odkud čerpat informace o dětech a výchově…“
– Úryvek z recenze knihy Víc než láskaJsi 464. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

sdílej:
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.