Naše knihy na bookport

Pro čtenáře rozšiřujeme možnosti čtení a dostupnosti námi vydaných e-knih. Novým prodejním místem je portál bookport.cz. Označení portálu jako “prodejní místo” však není zdaleka přesné. Naše knihy se zde neprodávají, ale jsou prostě a jen dostupné. pokud službu používáte, nepřinese vám přečtení kterékoli z naší knihy ani korunu navíc.

Co je bookport?

Po nejasném úvodu se hodí vysvětlení, o co se vlastně jedná. Bookport.cz je v září letošního roku spuštěná služba nakladatelství Grada Publishing, označovaná též jako “e-knhovna”. Princip je jednoduchý – za měsíční paušál má čtenář k dispozici tisíce knih různých nakladatelů, které může libovolně číst. K webovému portálu funguje i aplikace na tablety a mobilní telefony, kde je možné knihy stahovat a číst i offline. Měsíční paušál se pohybuje na úrovni jedné tištěné knihy – 199 Kč bez odborné literatury a 299 Kč včetně odborných knih (pro firmy a organizace je speciální ceník). Více informací o službě a používání najdete na webu www.bookport.cz.

Naše knihy na bookport.cz

Knihy budeme nahrávat postupně. Novinky se objeví ve stejnou dobu jako v obchodech, starší vydané knihy budeme nahrávat v průběhu následujících měsíců. Jelikož následující vydávanou knihou bude třetí díl série “Angličtina pro radost” od Richarda Ludvíka, prvními nahranými knihami jsou předchozí dva díly série. V databázi je také nahraná dosud naše poslední kniha “Pohádky o čarodějích”.

Pokud na některou vyloženě chvátáte, dejte nám vědět :o)Vybíráme za naší edice:

Dítě ne kariéra? Těžké rozhodnutí navíc zatěžkané zdravotními komplikacemi, které řeší A. Jirkovská ve svém debutu Co je štěstí.Jsi 186. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

sdílej:
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.