fbpx

Katherine Luka

  • epub
  • mobi
  • pdf

Dračí nevěsta

Prostředí legend a mýtů s atmosférou dobrodružství, romantických hrdinů a odvážných a krásných panen.

Drzá Sanje má už osamělého života na zděděném statku plné zuby. Nemíní se zahrabat na samotě za vsí, jejíž obyvatelé ji nemají v lásce. Má plán. Prodá statek a odejde do města za prací…

Kherachrenn se toulá krajem a žije svůj klidný dračí život. Občas ukrást nějaké dobytče považuje za příjemné zpestření, ale ta drzá holka, která tak statečně brání svoje krávy je výjimečně zábavná…

Statečný rytíř vždy stojí na straně slabších. A když se krajem začnou šířit zvěsti o drakovi, Dermi neváhá ani vteřinu. Zničit tyhle krvežíznivé bestie je jeho poslání…

Rychtář dobře ví, jak je důležité zabezpečit klid v obci. Nikdo nesmí beztrestně krást dobytek! Ale taky ví, že vesničané se drakovi sami postavit nemohou. Rozhodnutí, zda poslat pro drakobijce nebo si bestii raději usmířit, je lehčí, než se zdá. Zvlášť když jsou ve hře peníze a jedna nepohodlná holka…

Současnost má ovšem kořeny v minulosti, a nárok na budoucnost mají jen ti, kteří přežijí…

Napsali o knize:

Sanje jsem si zamilovala, věřím, že se najdou lidé, kterým bude její protřelá pusa vadit, ale já mám takové hrdinky ráda.
Musím uznat, že jsem byla tedy hodně příjemně překvapená.
Kniha je skvělá oddechovka, která by klidně mohla čítat několik stránek navíc.
Dračí nevěsta je krásné fantasy s mágy, jednorožci, statečným drakobijcem a zrůdným drakem, který má zálusk na krásné panny.
Krásný příběh, skvěle napsaný. Žádné zdlouhavé pasáže, čte se jedním dechem – jen by mohl být trochu delší...
lodie7539
Databazeknih.cz
Kniha se čte velmi dobře. Děj má rychlý spád. Každou stránku jsem si vychutnala.
immerin
Databazeknih.cz
  • epub
  • mobi
  • pdf

Lovec věna

Román o úprku za láskou

Dva roky po konečné porážce Napoleona se panství Fallstone ocitne opět v krizi, a Fergusson Fleming, baron z Fallstone, hledá cestu, jak se z finančních problémů dostat.

Madelyn je dívka z dobré rodiny, která si zakládá na rodinném jménu i společenských konvencích, ale rozhodne se dát lásce přednost před vším ostatním.
Prchá z domu, aby se mohla vdát za tajného snoubence, ale svatba je jen začátek a před Madelyn náhle stojí otázka jak, a zda vůbec, dokáže žít s tím, koho si vzala.

Napsali o knize:

Při čtení jsem se ani chvíli nenudila, pořád se něco dělo a já knihu jen nerada odkládala.
Ač mám ke knížce pár drobných výhrad, přesto ji s čistým svědomím vřele doporučuji k přečtení, protože rozhodně stojí za ten strávený čas.
Autorka píše velmi čtivě a dokáže perfektně vystihnout atmosféru i promyšleně budovat tempo příběhu.
Stránky ubíhají jedna za druhou. Děj je čtivý.
Lovec věna je jedna z knih, ke které se určitě ráda vrátím, budu ji doporučovat známým a bude mi neskutečně líto, že je to jen e-kniha.
Katherine Luka využila svého nesporného vypravěčského talentu k tomu, aby čtenáře doslova přikurtovala k židli a s pomyslnou pistolí u spánku jej prostě donutila knihu přečíst na jeden zátah.
Veru
podporaceskychautoru.cz
Ke knize jsem i přesto přistupovala s jistýma obavama, ale hned první kapitoly tyto obavy úspěšně rozptýlily. Knížka mě doslova vcucla a nepustila.
zuzca.h
databazeknih.cz
  • epub
  • mobi
  • pdf

JOSIE A KOLT

Dobrodružství ze širé prérie

Dvě ženy, malé dítě a široká prérie.

Co je vyhnalo až sem?

To je otázka, kterou si klade i průvodce karavan McDowel. Setkají se v zaprášeném městečku na západě a jejich cesty se na čas spojí.

Do ryze obchodního ujednání se však zapletou hluboké emoce, a láska všechno jenom zkomplikuje.

Navíc temná minulost kráčí těm dvěma za patami.

Děj postupuje svižně kupředu, nNapětí graduje a katastrofa v závěru bere dech.
No páni, tohle bylo ale překvapení! Po typické červené knihovně se nám česká autorka Katherine Luka ukazuje úplně v jiném světle.
Příběh je moc krásně napsán, nechybí zde ani láska a ani napětí.
Tempo bylo svižné a děj rychle plynul.
Josie a kolt je román pohybující se na hraně mezi romantickým příběhem pro ženy a napínavým westernem.
Co však můžete očekávat, je romantická zápletka s tajemstvím.
Narazit na českou autorku, jejíž knihy vás nezklamou? To zní jako zázrak. A to přesně Kathernine Luka je.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

O autorce

Katherine Luka

Česká spisovatelka Katherine Luka je literárně činná od mládí, ale první knižní debut vyšel teprve v roce 2016. Debutem je dobrodružná Dračí nevěsta.
Katherine Luka žije a tvoří na jižní Moravě. Každý adrenalinový zážitek, který ji potká – od bloudění v lese po hledání záchodu v supermarketu nějakým způsobem zpracuje do svých příběhů.
Baví ji romantické, dobrodružné a vtipné příběhy, které mají zajímavou pointu. A jednoho dne, až bude konečně „velká“, si prý pořídí domeček u lesa se stádečkem ovcí…

Dále doporučujeme