Lovec věna

Román o úprku za láskou

Cena e-knihy:

Dostupné formáty:

O knize

Dva roky po konečné porážce Napoleona se panství Fallstone ocitne opět v krizi, a Fergusson Fleming, baron z Fallstone, hledá cestu, jak se z finančních problémů dostat.

Madelyn je dívka z dobré rodiny, která si zakládá na rodinném jménu i společenských konvencích, ale rozhodne se dát lásce přednost před vším ostatním.

Prchá z domu, aby se mohla vdát za tajného snoubence, ale svatba je jen začátek a před Madelyn náhle stojí otázka jak, a zda vůbec, dokáže žít s tím, koho si vzala.

  • Vydáno: srpen 2017
  • Číslo publikace: 56
  • ISBN pro epub: 978-80-7570-053-7
  • ISBN pro mobi: 978-80-7570-054-4
  • ISBN pro pdf: 978-80-7570-055-1

Koupit e-knihu

Pozn. Všechny uvedené obchody nabízejí ukázku zdarma

Články a recenze

Externí odkazy:

Našli jste nebo jste nebo napsali článek či recenzi o této knize? Dejte nám vědět a my sem přidáme odkaz.

Kniha na knižních databázích:

Z recenzí vybíráme:

"Při čtení jsem se ani chvíli nenudila, pořád se něco dělo a já knihu jen nerada odkládala."
Sirael
cervenaknihovna.com
"Katherine Luka využila svého nesporného vypravěčského talentu k tomu, aby čtenáře doslova přikurtovala k židli a s pomyslnou pistolí u spánku jej prostě donutila knihu přečíst na jeden zátah."
Veru
podporaceskychautoru.cz
"Ač mám ke knížce pár drobných výhrad, přesto ji s čistým svědomím vřele doporučuji k přečtení, protože rozhodně stojí za ten strávený čas."
Tatafa
tatafaworld
"Ke knize jsem i přesto přistupovala s jistýma obavama, ale hned první kapitoly tyto obavy úspěšně rozptýlily. Knížka mě doslova vcucla a nepustila."
zuzca.h
databazeknih.cz
"Autorka píše velmi čtivě a dokáže perfektně vystihnout atmosféru i promyšleně budovat tempo příběhu."
"Lovec věna je jedna z knih, ke které se určitě ráda vrátím, budu ji doporučovat známým a bude mi neskutečně líto, že je to jen e-kniha."

O autorce:

Katherine Luka

Česká spisovatelka Katherine Luka je literárně činná od mládí, ale první knižní debut vyšel teprve v roce 2016. Debutem je dobrodružná Dračí nevěsta. Katherine Luka žije a tvoří na jižní Moravě. Každý adrenalinový zážitek, který ji potká – od bloudění v lese po hledání záchodu v supermarketu nějakým způsobem zpracuje do svých příběhů. Baví ji romantické, dobrodružné a vtipné příběhy, které mají zajímavou pointu. A jednoho dne, až bude konečně „velká“, si prý pořídí domeček u lesa se stádečkem ovcí…

Z edice vybíráme: