fbpx

E-kniha zdarma

lovec-tablet
9/10

Čtete elektronické knihy? Máte rádi romantické příběhy? Máme pro vás jednu lahůdku:

Katherine Luka: Lovec věna

Dva roky po konečné porážce Napoleona se panství Fallstone ocitne opět v krizi, a Fergusson Fleming, baron z Fallstone, hledá cestu, jak se z finančních problémů dostat.

 

Madelyn je dívka z dobré rodiny, která si zakládá na rodinném jménu i společenských konvencích, ale rozhodne se dát lásce přednost před vším ostatním.

 

Prchá z domu, aby se mohla vdát za tajného snoubence, ale svatba je jen začátek a před Madelyn náhle stojí otázka jak, a zda vůbec, dokáže žít s tím, koho si vzala.

Stahuj zdarma:

Zadejte svůj e-mail a e-knihu Vám obratem pošleme

Napsali o knize:

Velice příjemné překvapení. Na knihu jsem narazila přes jednu knižní skupinu na facebooku. Nebýt toho, že jsem věděla předem, že se jedná o českou autorku (dle jména to není tak jednoznačné), rozhodně bych nic nepoznala.
Etule
Bylo to vtipné, chytré, úsměvné a romantické, prostě přesně takové, jaké by historické romance měly být. Navíc to bylo neuvěřitelně čtivě napsané 🙂 Kéž by takových knížek bylo víc.
LilianaFalcon
Ke knize jsem i přesto přistupovala s jistýma obavama, ale hned první kapitoly tyto obavy úspěšně rozptýlily. Knížka mě doslova vcucla a nepustila.
zuzca.h
Autorka nevyzrála v obyčejné víno, nýbrž v jiskřivé šampaňské. Knihu jsem otevřela jen zkusmo, a již neodtrhla oči od stránek. Po strašně dlouhé době kniha, která mě vcucla a po opuštění zanechala šťastnější. Děkuji.
SBH

Hodnocení:

90 %

zdroj: Databazeknih.cz

O knize:

Formáty: pdf | epub | mobi

Vydalo nakladatelství KKnihy.cz

v roce 2017