Květnové slevy

Po celý květen nabízíme opět vybrané e-knihy levněji než obvykle. A opět jsme vybírali s kalendářem v ruce. V květnu nás čeká například den matek a s tématem mateřství souvisí například kniha Víc než láska Jaroslavy Hofmanové, která má shodou okolností tento měsíc dvouleté výročí od vydání. Tyto dvě data nás vedli ke snížení ceny kniha na 50 Kč.

8. 5. je Vzpomínkový den na ty, kdo ztratili svůj život během druhé světové války. Jedním z nich je například Josef Prokeš, o jehož osudu sepsali stručnou knihu jeho syn s pravnukem. Tato kniha bude po celý měsíc ke stažení zcela zdarma.

17. 5. je Světový den informační společnosti a 25. 5. je Mezinárodní den počítačů. K těmto tématům se částečně váží například knihy Jiřího Lexe o tvorbě Moderního Webu. Pro akci jsme ze série vybrali Začínáme s Moderním Webem, která je nyní zvýhodněna na 60 Kč.

Vybíráme za naší edice:

„Je to průnik do reality. Je plno žen, které musí bojovat se životem samy jako matky samoživitelky bez jakékoli podpory okolí. Vychovávat dítě je těžké, ale Karolína neměla odkud čerpat informace o dětech a výchově…“
– Úryvek z recenze knihy Víc než láskaJsi 158. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

sdílej:
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.