Knižní novinky na přelomu léta

Na přelomové období mezi létem a podzimem jsme připravili a dále připravujeme knižní novinky různých žánrů.

obal-letmevzpominkyPro milovníky poezie vyšla velmi rozsáhlá sbírka autorských básní Jany Štromajerové s názvem Letmé vzpomínky, života pramínky. V knize je více než 170 básní protkaných různými náladami, tématy imísty, psaných v různých dobách. Prostě poetický a příjemný oddech i zamyšlení na životem.

Dále jsme snad udělali radost i milovníkům Karla Čapka, když jsme vydali v moderním zpracování jeho první sbírky povídek Boží muka.

obal-virtualnePo klasice spatřilo světlo světa i jedna debutová novinka. Spisovatelka Saša Sandras sice není v české literatuře žádný nováček, přesto je její nová kniha Virtuálně jejím debutem v oblasti literatury pro dospělé. Jde o příběh dvou lidí, kteří by se v reálném životě míjeli, kteří jsou úspěšní ve své profesi, kteří něco ztratili a něco hledají.

obal-zacinamesmodernimwebemSe začátkem školního roku vyšla již třetí e-kniha Jiřího Lexe o tvorbě webu. Novinka Začínáme s Moderním Webem je však oproti dvěma předchozím knihám odlišná. Jde o příklad vytvoření jedné konkrétní responzivní webové stránky za pomoci jazyků HTML a CSS popisované krok za krokem.

V nejbližších dnech vyjde nová kniha. Nejde sice o úplnou novinku, jelikož kniha má již předchozí papírové vydání a nyní autor chtěl i elektronickou verzi. Jedná se o tři povídky o muži a jeho vztazích se třemi ženami. Ač mají stejné jméno, každá je trochu jiná. A jména žen jsou názvem celé knihy – Dana.

Dále se můžete těšit na rozvinutí příběhu Jacka a delfínka od Saši Sandras. Debut připravuje i pan Kašpárek či paní Jirkovská. A zahálet nebudeme ani po létě, jelikož chystáme kupříkladu další díl turistického průvodce či i nějaké e-knihy zdarma.

Jsi 1919. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.