Josie a kolt

Dobrodružství ze širé prérie.

Cena e-knihy:

Dostupné formáty:

O knize

Dvě ženy, malé dítě a široká prérie.

Co je vyhnalo až sem?

To je otázka, kterou si klade i průvodce karavan McDowel. Setkají se v zaprášeném městečku na západě a jejich cesty se na čas spojí.

Do ryze obchodního ujednání se však zapletou hluboké emoce, a láska všechno jenom zkomplikuje.

Navíc temná minulost kráčí těm dvěma za patami.

  • Vydáno: duben 2018
  • Číslo publikace: 69
  • ISBN pro epub: 978-80-7570-092-6
  • ISBN pro mobi: 978-80-7570-093-3
  • ISBN pro pdf: 978-80-7570-094-0

Recenze

vaseliteratura.cz

Děj postupuje svižně kupředu, občasné peripetie s láskou a vztahy jej zdravě okoření. Tajemství minulosti obou dívek je dávkované postupně buď v úvahách nebo vzpomínkách hlavní hrdinky, a jako lahůdka přímo v dialogu s Coltem. Napětí graduje a katastrofa v závěru bere dech.

cervenaknihovna.com

No páni, tohle bylo ale překvapení! Po typické červené knihovně se nám česká autorka Katherine Luka ukazuje úplně v jiném světle. Už podle obálky i názvu je patrné, že nás příběh tentokrát zavede do drsnějšího světa, kde se to hemží padouchy, šerify i správnými chlapy s kolty nízko u pasu.

knihomolkaivka.blogspot.com

Příběh je moc krásně napsán, nechybí zde ani láska a ani napětí. Děj má spád a moc hezky čtenáře vtáhne do děje. I já jsem si při čtení představovala jak krajina, město, ale i postavy mohli vypadat. Chvílemi jsem si představovala, že hlavní hrdinkou jsem já.

ctuproradost.blogspot.com

Příběh je psaný ve třetí osobě, což mi v tomto případě vyhovovalo. Tempo bylo svižné a děj rychle plynul. Naštěstí jsem při čtení nenarazila na drhnoucí místa ani nejasnosti...

tatafaworld.blogspot.com

Josie a kolt je román pohybující se na hraně mezi romantickým příběhem pro ženy a napínavým westernem, což je v české romantické literatuře značně netypické a originální téma. V knize nechybí romantické a poněkud předvídatelné scény i situace naplněné napětím a tasenými kolty hlavních hrdinů.

knihu-prosim.blogspot.com

Katherine Luka vykreslila pravou atmosféru divokého západu. Sice tam nepobíhal žádný Indián, ale z textu na vás dýchala atmosféra správných chlapů s koltem u pasu a žen v dlouhých šatech a s klobouky na hlavě.

Koupit e-knihu

Pozn. Všechny uvedené obchody nabízejí ukázku zdarma

O autorce:

Katherine Luka

Česká spisovatelka Katherine Luka je literárně činná od svých mládežnických let, ale první knižní debut vyšel teprve v roce 2016. Debutem je dobrodružná Dračí nevěsta. Katherine Luka žije a tvoří na jižní Moravě. Každý adrenalinový zážitek, který ji potká – od bloudění v lese po hledání záchodu v supermarketu nějakým způsobem zpracuje do svých příběhů. Baví ji romantické, dobrodružné a vtipné příběhy, které mají zajímavou pointu. A jednoho dne, až bude konečně „velká“, si prý pořídí domeček u lesa se stádečkem ovcí…

Pokud budete o knize psát, můžete využít tyto bannery. 

Z edice vybíráme: