eFrank.cz Férový parťák ve světě investic

Chcete se pustit do investování, ale nemáte dostatek času na to, sledovat neustále se měnící vývoj ve světě peněz? Pokud vám mluvíme z duše, je čas na to, svěřit své plány do rukou Frankova týmu. Frankův tým totiž tvoří stejní lidé, jako jste vy sami, ovšem s jedním rozdílem a tím je, že za vás budou dělat přesně to, co vás ve světě peněz nebaví. Frankův tým bude sledovat neustále se měnící vývoj na trhu peněz, bude za vás zařizovat administrativu i reagovat na jakékoliv změny ve vašem životě. Věnujte svůj ušetřený čas raději své rodině a koníčkům a nechte své peníze vydělávat.

Kurz investování. eFrank, vám nabídne i kurz o investování zdarma. Během několika málo minut zjistíte, jaké jsou zásady investování inteligentního investora. Chcete vědět, jak funguje digitální investiční poradenství a jaké služby vám může nabídnout digitální investiční poradce? Odpověď je velmi jednoduchá, Frank vám nabídne naprosto stejné služby, jaké by vám nabídl živý investiční poradce. On-line a navíc zdarma, vám také prozradí, do čeho byste měli investovat. Frankovo investiční poradenství funguje i tak, že když budete chtít, může vám Frank poskytnout službu, ve formě sledování investice, nakoupení a také starání se o vaše investice na základě vývoje na trhu.

Jak začít? Říká se, že začátky nejsou vůbec jednoduché. To ovšem v tomto případě neplatí. Začít investovat s Frankem, je velmi jednoduché. Stačí, když pouze vyplníte investiční mapu, do které zadáte informace o vašich plánech a cílech, kterých byste se svým majetek chtěli dosáhnout. Frank vše vyhodnotí a zjistí, kolik byste mohli být schopni odkládat každý měsíc peněz. Určíte si také svůj rizikový profil a zjistíte, jak by se mohla vaše investice vyvíjet do budoucna. Poté si zvolíte takovou variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat. On-line, okamžitě a zdarma vyhodnotí vaše zadání a nabídne vám takovou variantu, která bude co nejvíce splňovat vaše požadavky. Poté budete moci začít žít svůj investiční sen.

Jsi 1235. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.